BRAK POMYSŁU NA PREZENT? KUP VOUCHER DO SALONU KOSMETOLOGII I MASAŻU od.NOVAVouchery do Salonu od.NOVA


Tworząc ofertę zabiegów realizowanych w naszym salonie kosmetologii i masażu od początku myśleliśmy o celach różnych osób. Dzięki temu idealny zabieg dla siebie znajdują u nas osoby młode i te, które dotyka problem starzejącej się skóry, szukające relaksu lub profesjonalnej pielęgnacji skóry, kobiety w ciąży i młode Mamy, szukające bezpiecznego zabiegu bankietowego i otwarte na bardziej inwazyjne metody... W doborze idealnego rozwiązania dla naszych Gości nie ogranicza nas ani cel, ani wiek!


Równocześnie zależy nam, by osoby obdarowane voucherem prezentowym do Salonu od.NOVA spędziły bardzo miły czas podczas korzystania z najlepszych zabiegów relaksacyjnych, a także by zabiegi pielęgnacyjne mogły przynieść oczekiwane efekty.


Dlatego w zakresie zabiegów pielęgnacyjnych w obrębie skóry twarzy, szyi i dekoltu, sprzedajemy wyłącznie vouchery kwotowe, a rekomendowana wartość vouchera to minimum 300 zł. Odpowiedni zabieg dobieramy podczas wizyty, tak by dopasować go do oczekiwań obdarowanej osoby.


W zakresie masaży i zabiegów na ciało przygotowaliśmy za to kilka topowych pozycji, które polecamy jako najczęściej wybierane przez naszych Gości zabiegi:


* Abhyanga (wersja wydłużona) - czas zabiegu: 90 minut; koszt: 240 zł

* Abhyanga z masażem głowy (wersja wydłużona) - czas zabiegu: 110 minut; koszt: 290 zł

* Udvartana (wersja wydłużona) - czas zabiegu: 100 minut; koszt: 280 zł

* Udvartana z masażem głowy (wersja wydłużona) - czas zabiegu: 120 minut; koszt: 320 zł

* Masaż aromatyczną świecą z masażem twarzy - czas zabiegu: 90 minut; koszt: 290 zł

* Masaż aromatyczną świecą z peelingiem i masażem twarzy - czas zabiegu: 120 minut; koszt: 360 zł

* Rytuał dla Niej - najczęściej wybierany zabieg na prezent w 2022! - czas zabiegu: 150 minut; koszt: 490 zł

* Rytuał dla Niego - czas zabiegu: 120 minut; koszt: 350 zł

* Masaż klasyczny ciała (wersja podstawowa) - czas zabiegu: 60 minut; koszt: 170 zł

* Masaż klasyczny ciała (wersja wydłużona) - czas zabiegu: 90 minut; koszt: 220 zł

* Masaż twarzy (wersja podstawowa) - czas zabiegu: 60 minut; koszt: 230 zł

* Masaż twarzy (wersja wydłużona) - czas zabiegu: 75 minut; koszt: 250 zł


Możliwy jest też zakup vouchera na dowolny, inny zabieg na ciało lub masaż, a także zakup vouchera kwotowego w kwocie minimalnej 160 zł.


Vouchery prezentowe na zabiegi kosmetyczne na określone kwoty


Upominkowe vouchery stanowią idealny prezent dla ważnych dla Was osób! Voucher zakupić można zarówno na wybrany zabieg na ciało lub masaż, jak i na określoną kwotę, którą osoba obdarowana przeznaczy według własnego uznania. Jest to najlepszy pomysł na prezent!

W naszym salonie znajdziesz zarówno standardowe vouchery dostępne przez cały rok, które stanowić mogą idealny prezent na urodziny, imieniny lub ważne rocznice, jak i specjalnie przygotowywane, okazjonalne bony, które czekają na Was przed Świętami Bożego Narodzenia, Walentynkami, Dniem Babci, Dniem Matki czy Dniem Kobiet!

Nadal nie masz pomysłu, co kupić ważnej dla siebie osobie? Skorzystaj z naszej podpowiedzi, a my zagwarantujemy Tobie pełną satysfakcję z wręczonego podarunku!


Dlaczego voucher kosmetyczny lub na masaż to idealny prezent na różne okazje?


* Obdarowana osoba może samodzielnie wybrać sobie zabieg na ciało lub masaż, jeżeli zdecydujesz się na Voucher na dowolną kwotę (nie dotyczy zabiegów pielęgnacyjnych na twarz)
* Oszczędzasz czas na szukanie prezentu, ponieważ Voucher przygotowujemy dla Ciebie od ręki
* Voucher jest od razu gotowy do wręczenia, a przy voucherach o wartości powyżej 250 zł jest on estetycznie zapakowany w eleganckie pudełeczko
* Możesz podarować bliskiej Ci osobie czas tylko dla siebie w obecności profesjonalistów w tej dziedzinie
* Świetny pomysł na zafundowanie obdarowanej osobie chwili relaksu i odprężenia w małym, kameralnym salonie, gdzie będzie mogła się poddać profesjonalnym zabiegom
* Voucher może być wyjątkowym upominkiem nie tylko na szczególną okazję tj. Urodziny czy święto, ale również sprawdzi się jako upominek dla pracownika
* Długi czas zrealizowania Vouchera (3 miesięce) pozwoli na spokojny wybór terminu w pędzie dnia codziennego
* Przed każdym zabiegiem obdarowana osoba dostanie szczegółowe wskazówki oraz informacje dotyczące wybranego zabiegu, a także odpowiedzi na wszelkie pytania z nim związane


Jak możesz kupić voucher od od.NOVA?


Vouchery zakupić można odwiedzając nasz Salon na ulicy Kopczyńskiego 3 w Poznaniu po obowiązkowym umówieniu terminu odbioru drogą mailową lub telefoniczną. Dostępni dla Was jesteśmy:
- od wtorku do piątku od 9 do 21
- w soboty od 9 do 15.


Wszystkie vouchery w wersji fizycznej, poniżej kwoty 250 zł, pakujemy w ozdobne koperty w różnych wariantach kolorystycznych do wyboru. Vouchery o wartości powyżej 250 zł pakowane są w eleganckie pudełko prezentowe. Istnieje możliwość zapakowania tańszego vouchera w prezentowe pudełko przy dopłacie 15 zł.

Voucher możemy wysłać też drogą elektroniczną w formie pliku. W tym celu również prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy!

Jeżeli chcecie zadbać o maksymalną personalizację wręczonego vouchera dostosowaną do okazji i obdarowanej osoby, skontaktujcie się z nami telefonicznie lub mailowo, postaramy się przygotować dla Was coś bardzo wyjątkowego!


Telefon: 794 368 145
Mail: recepcja@odnovapoznan.pl

Najczęściej zadawane pytania:


Jak kupić voucher?

Zadzwoń do nas, wyślij wiadomość sms (794 368 145) lub maila (recepcja@odnovapoznan.pl) w tej sprawie, ponieważ voucher możesz zakupić w dwóch opcjach. Pierwsza z nich to voucher w formie papierowej, po którego odbiór musimy się umówić w Salonie na ul. Kopczyńskiego 3 (Piątkowo, Poznań) na konkretny dzień i godzinę lub za dodatkową opłatą możemy go wysłać pocztą pod wskazany adres. Drugi wariant to voucher w formie elektronicznej. Po przysłaniu danych do wypełnienia vouchera (imię i nazwisko osoby, której ma zostać on podarowany oraz nazwę zabiegu lub kwotę i adres mailowy na który ma zostać wysłany) przygotujemy go tego samego dnia oraz wraz z danymi do przelewu wyślemy go na maila. Voucher można wykorzystać od dnia zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie.


Jak długo jest ważny voucher?

Voucher jest ważny 3 miesięce. Na każdym voucherze jest podany dokładny dzień, do którego należy umówić wizytę.


Czy voucher można kupić w formie elektronicznej?

Oczywiście, że tak. Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość SMS (794 368 145) lub mailową (recepcja@odnovapoznan.pl), która będzie zawierała imię i nazwisko osoby, dla której ma być voucher, usługę lub kwotę na jaką ma być on wystawiony oraz swój adres mailowy. Wyślemy wnętrze vouchera w formie elektronicznej tego samego dnia. Płatności za voucher należy dokonać na numer konta, który znajdziesz w zakładce kontakt na naszej stronie (https://odnovapoznan.pl/kontakt). Po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym rachunku voucher może zostać zrealizowany.


Czy voucher musi być wykupiony na konkretna usługę?

Nie. Voucher może zostać również wykupiony na konkretną kwotę, bez wybrania zabiegu. Kwota ta nie musi być umieszczona na voucherze. Wszystkie vouchery spisujemy w naszej bazie, dzięki temu mamy możliwość obdarowanej osobie zaproponować zabieg/zabiegi w ustalonej kwocie.


Co jeśli wykupie voucher na konkretną usługę, a obdarowana osoba ma przeciwwskazania do jego wykonania?

W takim wypadku proponujemy inny zabieg w tej samej kwocie. Z tego też powodu nie sprzedajemy voucherów na konkretne zabiegi pielęgnacyjne, tylko na kwotę.


Czy jeden voucher może obejmować kilka usług?

Tak, na jednym voucherze możemy wypisać kilka usług, które mogą być zrealizowane zarówno podczas jednej wizyty, jak i, w zależności od liczby wykupionych zabiegów, na kilku spotkaniach.


Czy na voucherze jest napisana kwota za jaką został zakupiony voucher?

Na voucherze nie ma umieszczonej ceny zabiegu, na który został wykupiony voucher. Oczywiście w przypadku voucherów kwotowych jest ona podana.


Jak mogę zapłacić za voucher?

Istnieją trzy możliwości opłacenia vouchera: płatność kartą w Salonie, płatność gotówką w Salonie lub płatność przelewem na nasze konto bankowe. Dane do przelewu znajdziesz w zakładce kontakt na naszej stronie (https://odnovapoznan.pl/kontakt).Do zobaczenia!

Twój zapis do newslettera niestety nie zakończył się sukcesem. Prosimy ponowić próbę.
Dziękujemy za zapis do newslettera!

Poznaj nasz newsletter!