BRAK POMYSŁU NA PREZENT? KUP VOUCHER DO SALONU OD.NOVA

Tworząc ofertę zabiegów realizowanych w naszym salonie kosmetologii i masażu od początku myśleliśmy o celach różnych osób. Dzięki temu idealny zabieg dla siebie znajdują u nas osoby młode i te, które dotyka problem starzejącej się skóry, szukające relaksu lub profesjonalnej pielęgnacji skóry, kobiety w ciąży i młode Mamy, szukające bezpiecznego zabiegu bankietowego i otwarte na bardziej inwazyjne metody... W doborze idealnego rozwiązania dla naszych Gości nie ogranicza nas ani cel, ani wiek!

Dlatego też przygotowaliśmy specjalną ofertę upominkowych voucherów, które stanowią idealny prezent dla ważnych dla Was osób! Voucher zakupić można zarówno na wybrany zabieg jak i na określoną kwotę, którą osoba obdarowana przeznaczy według własnego uznania. Długa data ważności i pełna dowolność kwoty, którą na bon można przeznaczyć, powoduje, że jest to najlepszy pomysł na prezent!

W naszym salonie znajdziesz zarówno standardowe vouchery dostępne przez cały rok, które stanowić mogą idealny prezent na urodziny, imieniny lub ważne rocznice, jak i specjalnie przygotowywane, okazjonalne bony, które czekają na Was przed Świętami Bożego Narodzenia, Walentynkami, Dniem Babci, Dniem Matki czy Dniem Kobiet!

Nadal nie macie pomysłu, co kupić ważnej dla siebie osobie? Skorzystajcie z naszej podpowiedzi, a my zagwarantujemy Wam pełną satysfakcję z wręczonego podarunku!

Vouchery zakupić możecie odwiedzając Salon od.NOVA na ulicy Kopczyńskiego 3 w Poznaniu. Dostępni dla Was jesteśmy:
- w poniedziałki od 12 do 21
- od wtorku do piątku od 9 do 21
- w soboty od 9 do 15.

Jeżeli chcecie zadbać o maksymalną personalizację wręczonego vouchera dostosowaną do okazji i obdarowanej osoby, skontaktujcie się z nami telefonicznie lub mailowo, postaramy się przygotować dla Was coś bardzo wyjątkowego!


Telefon: 794 368 145
Mail: recepcja@odnovapoznan.pl

Do zobaczenia!