Kontakt

Zachęcamy do kontaktu w celu umówienia wizyty dobranej indywidualnie do Twoich potrzeb. Odpowiednio wyselekcjonowana gama zabiegów pozwoli nam z powodzeniem zadbać o Twoje samopoczucie oraz o zdrowie i piękno Twojej skóry.

Prosimy o umawianie się na konkretną godzinę również w celu zakupu vouchera!


 • Adres:

  Salon Kosmetologii i Masażu od.NOVA

  Kosmetolog Magdalena Piosik

  ul. Kopczyńskiego 3, 60-682 Poznań, Piątkowo

 • Telefon :

  794 368 145

 • E-mail :

  recepcja@odnovapoznan.pl

 • Numer rachunku bankowego:

  od.NOVA Magdalena Piosik

  53 1020 4144 0000 6702 0225 7483

 • Dane Firmy:

  NIP: 9231723080
  REGON: 369926668

 • Parking:

  darmowy na ulicy

 • Płatność:

  gotówką lub kartą

 • Pon
  13:00 - 21:00
 • Wt
  9:00 – 21:00
 • Śr
  9:00 – 21:00
 • Czw
  9:00 – 21:00
 • Pt
  9:00 – 21:00
 • Sob
  9:00 – 15:00
 • Nd
  Zamknięte

W salonie od.NOVA w Poznaniu na Piątkowie ugości Cię kosmetolog Magdalena Piosik. Możesz liczyć na elastyczne dopasowanie względem Twojej dyspozycyjności. To Ty ustalasz termin zabiegu i jego charakter. Nasz salon kosmetyczny otwarty jest aż sześć dni w tygodniu od rana do wieczora, dzięki czemu umożliwiamy Ci szeroki zakres godzin wykonywanych zabiegów.

Indywidualne podejście

Wykonując zabiegi zdrowotne, jak i upiększające, bierzemy pod uwagę przede wszystkim indywidualne uwarunkowania naszych Gości. Każdy rodzaj skóry jest inny, co oznacza, że nie każdy zabieg będzie powodował te same efekty. Maksymalnie dopasowujemy się do potrzeb naszych Gości, dzięki czemu oferowane przez nas zabiegi są skuteczne oraz bardzo relaksacyjne.

Profesjonalna obsługa

Nasz salon to profesjonalni i wykwalifikowani specjaliści z zakresu kosmetologii i masażu. Dzięki temu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszelkie potrzeby naszych gości specjalistyczną poradą i zaangażowaniem. Profesjonalna obsługa kosmetolog z Poznania na Piątkowie w salonie od.NOVA zapewnia wysoką jakość oferowanych usług, co przekłada się na oczekiwane efekty oraz fachową poradę z zakresu pielęgnacji skóry.

Relaks na najwyższym poziomie

Salon od.NOVA sprawi, że nie tylko skorzystasz z dobrodziejstwa zdrowia i pielęgnacji dla swojego ciała, ale również pozwolisz sobie na chwilę relaksu i zapomnienia pośród woni odprężających olejków. Mamy na celu stworzenie błogiej atmosfery, w której nasi Goście będą mieli możliwość odprężenia się i zrelaksowania. Zadbamy nie tylko o Twoje ciało, ale również zmysły.

Przyjazna atmosfera

Wykwalifikowana kadra, profesjonalna obsługa i indywidualne podejście do naszych Gości zapewnia możliwość stworzenia miłej i przyjaznej atmosfery. Dzięki temu każdy z przybyłych Gości może się czuć swobodnie, zapewniając sobie niezapomniane chwile. Szanując Twój czas, gwarantujemy Ci maksymalne zadowolenia nie tylko z efektów samego zabiegu, ale również z chwil spędzonych w naszym salonie.

Różnorodność

Wybierając naszą ofertę, nagradzasz siebie małymi przyjemnościami, które składają się na Twoje samopoczucie. Dzięki rozbudowanej gamie oferowanych zabiegów najwyższej jakości, masz okazję nie tylko zapomnieć o troskach dnia codziennego w czasie odprężającego masażu, ale również zwalczyć niedoskonałości ciała czy cery. Inspirujące rytuały odprężające pozwolą nam zabrać Cię w podróż do najdalszych zakątków świata, gdzie czas płynie inaczej.

Dogodny kontakt

Jeśli chcesz skorzystać z maksymalnej przyjemności dla swojego ciała i duszy, skontaktuj się z nami. Możesz to zrobić za pomocą formularza kontaktowego, adresu e-mail lub telefonicznie. Odpowiemy Ci na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Twój zapis do newslettera niestety nie zakończył się sukcesem. Prosimy ponowić próbę.
Dziękujemy za zapis do newslettera!

Poznaj nasz newsletter!