Masaż twarzy

Masaż twarzy, który mamy Państwu do zaoferowania to nasza autorska propozycja. Ukończenie licznych warsztatów oraz kursów, takich jak: Japoński Masaż Twarzy, Kobido czy Hollywood Lifting Massage, a także zdobyte doświadczenie, pozwoliło nam poznać szereg technik oraz ich zastosowanie w zależności od efektu końcowego jaki jest naszym celem. Masaż twarzy oferowany w naszym gabinecie z jednej strony stanowi naturalną alternatywę dla zabiegów medycyny estetycznej z drugiej zaś może być ich uzupełnieniem.

Jak działa masaż twarzy, szyi i dekoltu?

W zależności od zastosowanych technik masaż to całkowicie nieinwazyjna metoda odmłodzenia skóry twarzy, szyi i dekoltu, niwelowania obrzęków, wspomagania redukcji opadających powiek, podwójnego podbródka czy tak zwanych chomików.

Intensywność wykonywanych technik oraz ruchów podczas masażu gwarantuje działanie nie tylko na powierzchni skóry, ale także korzystnie wpływa na jej głębsze warstwy i mięśnie. Dzięki temu, efektem masażu jest poprawa jędrności skóry twarzy, szyi i dekoltu. Drobne zmarszczki mimiczne zostają zniwelowane, a owal twarzy bardziej podkreślony.

Kolejną zaletą masażu jest niwelacja nadmiernych napięć mięśni w obrębie twarzy, szyi, dekoltu czy karku. Dzięki temu jest to idealna profilaktyka powstawania zmarszczek. Dodatkowo, oprócz tego, że wpływa on pozytywnie na wygląd skóry, to również działa korzystnie na dobre samopoczucie i w pełni relaksuje.

Masaż twarzy rekomendujemy jako sposób na spowolnienie procesu starzenia się skóry, a także przy pierwszych jego objawach. Nie ma również przeciwwskazań do wykonania masażu u osób z wrażliwą skórą.

Efekty masażu są widoczne zaraz po jego zakończeniu. Aby stały się one trwałe zalecamy wykonanie serii zabiegów.

Jak wykonuje się masaż twarzy, szyi i dekoltu?

Masaż składa się z kilku etapów. Rozpoczyna go dwuetapowe oczyszczanie skóry i aplikacja na całą jej powierzchnię wysokiej jakości oleju. Głównymi fazami masażu są relaksacja, drenaż, lifting oraz akupresura. Każdy z tych etapów ma inne działanie i w zależności od potrzeb są one odpowiednio rozkładane w czasie, a techniki dobierane dla każdej osoby indywidualnie.

Przebieg masażu twarzy

 • Oczyszczenie skóry twarzy, szyi i dekoltu poprzez demakijaż
 • Aplikacja oleju do masażu twarzy
 • Masaż twarzy, szyi i dekoltu
 • Pielęgnacja końcowa

Efekt masażu twarzy

 • Poprawa jędrności skóry
 • Redukcja obrzęków
 • Zniwelowanie drobnych zmarszczek mimicznych
 • Podkreślenie owalu twarzy
 • Spowolnienie procesu starzenia się skóry
 • Silne odprężenie oraz odstresowanie

Przeciwwskazania do masażu twarzy

 • zakażenia bakteryjne, wirusowe (opryszczka) i grzybicze
 • uczulenie na składniki stosowanych preparatów
 • podwyższona temperatura ciała

Niektóre zabiegi w obrębie twarzy, szyi i dekoltu stanowią czasowe przeciwwskazanie do wykonywania masażu. Przed każdym z zabiegów terapeuta przeprowadza szczegółowy wywiad w celu wyeliminowania istniejących przeciwwskazań do jego wykonania. Jeśli posiadają Państwo jakiekolwiek wątpliwości przed rezerwacją zabiegu prosimy o kontakt telefoniczny.


Cennik

Zabieg podstawowy 60 min 220 zł
Zabieg wydłużony 75 min 250 zł

Parametry

Kategoria: masaże, zabiegi dla kobiet w ciąży, ujędrnienie, odmłodzenie, relaks, redukcja cieni i obrzęków pod oczami
Obszar zabiegowy: twarz, szyja, dekolt
Czas trwania: 60-75 min

Zapraszamy do salonu od.NOVA Poznań
Twój zapis do newslettera niestety nie zakończył się sukcesem. Prosimy ponowić próbę.
Dziękujemy za zapis do newslettera!

Poznaj nasz newsletter!

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności      
Rozumiem