Relaksacyjne masaże ciała

Super kondycja skóry i ciała musi iść w parze z rewelacyjnym samopoczuciem i dobrym nastrojem. Zmęczenie psychiczne przekłada się na nasz wygląd, więc i o nie chcemy dla Ciebie zadbać. Jak? Specjalną ofertą przygotowanych masaży, które zapewnią błogi relaks i niesamowite odprężenie, a także zadbają o podstawową pielęgnacje Twojego ciała.

W naszej ofercie znajdziesz klasyczne masaże ajurwedyjskie całego ciała jak i egzotyczne rytuały oparte o kulturę pielęgnacji Azji i Polinezji. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy również silnie nawilżający masaż święcą, rozluźniający spięte mięśnie masaż gorącymi kamieniami czy redukujący obrzęk i uczucie ociężałych nóg masaż stóp. Osobom zabieganym, które chcą zadbać o błyskawiczne odprężenie polecamy za to masaż pleców wzbogacony o zabieg olejowy na kręgosłup. Niezależnie, który masaż wybierzesz, zadbamy o Twoje głębokie odprężenie i pozwolimy na chwilę uciec od codziennych problemów i zmartwień.


masaż Abhyanga

Ajurwedyjskie „namaszczenie”, to idealna dawka relaksu i gwarant poprawionego samopoczucia. W zależności od wybranego, ziołowego oleju masaż ten pozwoli zrealizować założony cel pielęgnacyjny naszego Gościa.

Masaż Udvartana

Bardzo intensywny masaż całego ciała, który posiada właściwości oczyszczające i relaksujące. Dodatkowo, dzięki starannej kompozycji ruchów i użytych preparatów, jest to skuteczny zabieg antycellulitowy.

Masaż gorącymi kamieniami

W trakcie tego masażu, dzięki wydobywanym z głębi ziemi kamieniom oraz szlachetnym kryształom, rozluźnisz swoje mięśnie likwidując miejscowe bóle. Wszystko to w bardzo spokojnej i miłej atmosferze, która pozwoli Tobie na pełen relaks i odstresowanie.

Masaż świecą

Kolejnym klasycznym elementem wśród masaży jest użycie wzbogaconej o olejki zapachowe i substancje aktywne świecy, która nie tylko pozwala głębiej oddziaływać na zmysły, ale także wspiera pielęgnacje ciała bardzo skutecznie nawilżając skórę podczas zabiegu.

Masaż pleców

Ten relaksacyjny zabieg to klasyka w każdym Studiu Masażu. Głęboko relaksujący zestaw ruchów znalazł wielu fanów na całym świecie. My wzbogaciliśmy go o zabieg olejowy na kręgosłup, który dzięki ciepłym i ziołowym olejom potęguje efekt i przynosi wiele korzyści terapeutycznych.

Masaż stóp

Niespotykane połączenie przyjemnego z pożytecznym. Masaż stóp to zabieg, który poprawia nastrój i odstresowuje, a także wydatnie wpływa na nasze zdrowie. Terapeutyczny charakter zawdzięcza technikom poprawiającym pracę układu limfatycznego, co prowadzi do zniwelowania obrzęku nóg i pozbycia się wrażenia nóg obolałych i ociężałych.

Japoński Masaż Twarzy

Japoński masaż twarzy, to klasyczny masaż inspirowany azjatycką kulturą pielęgnacji. Łączy w sobie relaksacyjne właściwości masażu z pielęgnacyjnymi walorami dobranych technik i preparatów, zwłaszcza w rozbudowanym rytuale.

Hollywood Lifting

Hollywood Lifting to czteroetapowy masaż twarzy, który w sposób naturalny i bezinwazyjny pozwala redukować drobne niedoskonałości, a także działać przeciwstarzeniowo.

Rytuał Azjatycki

Modelujący masaż całego ciała bazujący na azjatyckiej sztuce pielęgnacji, to jeden z kluczowych elementów rytuału porywającego naszych gości na ten wielki kontynent. Jeśli chcesz przekonać się w czym tkwi sekret podziwianej i od dawna celebrowanej pielęgnacji azjatyckiej, to ten zabieg będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Rytułał Polinezyjski

Głębokie zrelaksowanie i wyciszenie, to efekt masażu polinezyjskiego, który stanowi jeden z elementów całego, dostępnego w naszym salonie Rytuału. Masaż ten wzorowany jest na hawajskim masażu Lomi-Lomi. Daj się porwać w najdalsze zakątki świata nie ruszając się z Poznania!