Redukcja cellulitu

Ile osób, tyle metod na zwalczanie cellulitu. Nie wszystkie są skuteczne i nie zawsze ta nierówna walka zakończona jest sukcesem. Dlatego przygotowaliśmy coś wyjątkowego dla wszystkich naszych Gości, którzy marzą o redukcji cellulitu i wyraźnej poprawie wyglądu skóry. By jednak móc zrealizować ten cel, ważna jest początkowa analiza powstałego problemu oraz dobór odpowiedniego rozwiązania. Z jednej strony możemy skorzystać z dobrodziejstw najwyższej technologii kosmetologicznej i walczyć z cellulitem za pomocą medycznego dwutlenku węgla, z drugiej zaś możemy cofnąć się do klasycznych metod i skorzystać z ajurwedyjskiego masażu modelującego sylwetkę.

Sprawdzone zabiegi na cellulit

Wszystkie polecane metody zostały przez nas przetestowane i dobrze znamy ich skuteczność. Wiemy, że regularne korzystanie z proponowanych zabiegów dostarcza wymierne efekty i poprawia wygląd skóry nie tylko doraźnie, ale i na dłuższy czas. Z chęcią ugościmy Cię w progach Salonu od.NOVA i przekonamy Cię do rekomendowanych przez nas metod.


Karboksyterapia

Medyczny dwutlenek węgla podawany w trakcie karboksyterapii jest bardzo skuteczną bronią prowadzącą do redukcji cellulitu. Bardzo często nasi Goście korzystają z serii zabiegów pozwalających wyraźnie zniwelować cellulit i poprawić strukturę i jędrność skóry.


Cellu Contour

Zabieg ten powstał specjalnie w celu zwalczania cellulitu. Opracowany przez markę Thalion, łączy w sobie zarówno skuteczny i bardzo intensywny masaż antycellulitowy, jak i preparaty niwelujące istniejące komórki tłuszczowe i hamujące powstawanie nowych. Zabieg jest personalizowany w zależności od typu cellulitu ustalanego na początku wizyty.

Udvartana

Spośród zabiegów relaksacyjnych, to właśnie Udvartana jest najskuteczniejsza w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki. Połączenie stosowanych technik z używanymi składnikami pozwala w trakcie tego intensywnego masażu popracować nad sylwetką w bardzo przyjemnej i odprężającej atmosferze.