Zabiegi antycellulitowe

Ile osób, tyle metod na zwalczanie cellulitu. Nie wszystkie zabiegi na cellulit są skuteczne i nie zawsze ta nierówna walka zakończona jest sukcesem. Dlatego przygotowaliśmy coś wyjątkowego dla wszystkich naszych Gości, którzy marzą o redukcji cellulitu i wyraźnej poprawie wyglądu skóry - zabiegi antycellulitowe. By jednak móc zrealizować ten cel, ważna jest początkowa analiza powstałego problemu oraz dobór odpowiedniego zabiegu na cellulit. Z jednej strony możemy skorzystać z dobrodziejstw najwyższej technologii kosmetologicznej i walczyć z cellulitem za pomocą medycznego dwutlenku węgla, z drugiej zaś możemy cofnąć się do klasycznych metod i skorzystać z ajurwedyjskiego masażu modelującego sylwetkę.

Sprawdzone zabiegi na cellulit

Wszystkie polecane zabiegi antycellulitowe zostały przez nas przetestowane i dobrze znamy ich skuteczność. Wiemy, że regularne korzystanie z proponowanych zabiegów dostarcza wymierne efekty i poprawia wygląd skóry nie tylko doraźnie, ale i na dłuższy czas. Z chęcią ugościmy Cię w progach Salonu od.NOVA i przekonamy Cię do rekomendowanych przez nas metod.


Maderoterapia

Maderoterapia bezbolesna i skuteczna terapia antycellultowa i ujędrniająca, która łączy w sobie dreanaż limfatyczny z manualnym masażem i intensywną pracą drewnianymi narzędziami dopasowanymi anatomicznie do ciała.

Karboksyterapia

Medyczny dwutlenek węgla podawany w trakcie karboksyterapii jest bardzo skuteczną bronią prowadzącą do redukcji cellulitu. Bardzo często nasi Goście korzystają z serii zabiegów na cellulit pozwalających wyraźnie go zniwelować i poprawić strukturę i jędrność skóry.


Udvartana

Spośród zabiegów relaksacyjnych, to właśnie Udvartana jest najskuteczniejsza w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki. Połączenie stosowanych technik z używanymi składnikami pozwala w trakcie tego intensywnego masażu popracować nad sylwetką w bardzo przyjemnej i odprężającej atmosferze.

Spośród powyżej przedstawionych zabiegów na cellulit warto dopasować ten odpowiedni. Zabiegi antycellulitowe różnią się skutecznością, a także tym jaki efekt pozwalają osiągnąć przy danym typie i skali problemu.

Personalizowane zabiegi na cellulit

W związku z tym, zachęcam do odwiedzenia salonu w trakcie Konsultacji, w których dobierzemy odpowiedni zabieg na cellulit a także poruszymy pozostałe kwestie, które mogą wpływać na niwelację tego defektu kosmetycznego. Podczas konsultacji objaśnie działanie danego zabiegu, a także zaplanujemy konkretny plan zabiegowy, liczbę spotkań oraz ich częstotliwość.


Twój zapis do newslettera niestety nie zakończył się sukcesem. Prosimy ponowić próbę.
Dziękujemy za zapis do newslettera!

Poznaj nasz newsletter!

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności      
Rozumiem