Zabiegi antycellulitowe

Ile osób, tyle metod na zwalczanie cellulitu. Nie wszystkie zabiegi na cellulit są skuteczne i nie zawsze ta nierówna walka zakończona jest sukcesem. Dlatego przygotowaliśmy coś wyjątkowego dla wszystkich naszych Gości, którzy marzą o redukcji cellulitu i wyraźnej poprawie wyglądu skóry - zabiegi antycellulitowe. By jednak móc zrealizować ten cel, ważna jest początkowa analiza powstałego problemu oraz dobór odpowiedniego zabiegu na cellulit. Z jednej strony możemy skorzystać z dobrodziejstw najwyższej technologii kosmetologicznej i walczyć z cellulitem za pomocą medycznego dwutlenku węgla, z drugiej zaś możemy cofnąć się do klasycznych metod i skorzystać z ajurwedyjskiego masażu modelującego sylwetkę.

Sprawdzone zabiegi na cellulit

Wszystkie polecane zabiegi antycellulitowe zostały przez nas przetestowane i dobrze znamy ich skuteczność. Wiemy, że regularne korzystanie z proponowanych zabiegów dostarcza wymierne efekty i poprawia wygląd skóry nie tylko doraźnie, ale i na dłuższy czas. Z chęcią ugościmy Cię w progach Salonu od.NOVA i przekonamy Cię do rekomendowanych przez nas metod.


Maderoterapia

Maderoterapia bezbolesna i skuteczna terapia antycellultowa i ujędrniająca, która łączy w sobie dreanaż limfatyczny z manualnym masażem i intensywną pracą drewnianymi narzędziami dopasowanymi anatomicznie do ciała.

Karboksyterapia

Medyczny dwutlenek węgla podawany w trakcie karboksyterapii jest bardzo skuteczną bronią prowadzącą do redukcji cellulitu. Bardzo często nasi Goście korzystają z serii zabiegów na cellulit pozwalających wyraźnie go zniwelować i poprawić strukturę i jędrność skóry.


Udvartana

Spośród zabiegów relaksacyjnych, to właśnie Udvartana jest najskuteczniejsza w walce z cellulitem i w modelowaniu sylwetki. Połączenie stosowanych technik z używanymi składnikami pozwala w trakcie tego intensywnego masażu popracować nad sylwetką w bardzo przyjemnej i odprężającej atmosferze.

Spośród powyżej przedstawionych zabiegów na cellulit warto dopasować ten odpowiedni. Zabiegi antycellulitowe różnią się skutecznością, a także tym jaki efekt pozwalają osiągnąć przy danym typie i skali problemu.

W związku z tym, zachęcam do odwiedzenia salonu w trakcie Konsultacji, w których dobierzemy odpowiedni zabieg na cellulit a także poruszymy pozostałe kwestie, które mogą wpływać na niwelację tego defektu kosmetycznego. Podczas konsultacji objaśnie działanie danego zabiegu, a także zaplanujemy konkretny plan zabiegowy, liczbę spotkań oraz ich częstotliwość.


Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności      
Rozumiem