Redukcja tkanki tłuszczowej

Do powstania nadmiaru tkanki tłuszczowej może prowadzić wiele czynników. Niezależnie od nich, redukcja komórek tłuszczowych zawsze wpływa pozytywnie na sylwetkę i zdrowie naszego organizmu, dlatego nie dziwi nas tak duża popularność zabiegów nakierowanych właśnie na ten cel. Spośród licznych możliwości, my wybraliśmy dla Was tylko kilka najskuteczniejszych. Niezależnie czy skorzystasz z zabiegu bazującego na technologii, czy na skutecznym połączeniu technik manualnych z używanymi preparatami, efekt będzie bardziej niż zadowalający!

Skuteczne zabiegi modelujące

Regularne dbanie o swoje ciało i poddawanie się zabiegom modelującym sylwetkę dostarczy Ci zaskakujące efekty. Przekonało się o tym już wielu naszych Gości, więc mamy nadzieję, że i Ty do nich dołączysz!


Karboksyterapia

Rewelacyjny zabieg odpowiedzialny za skuteczne rozbijanie tkanki tłuszczowej występującej miejscowo np. na podbródku lub brzuchu. Karboksyterapia ujędrnia skórę i poprawia jej strukturę. Sekret zabiegu tkwi w podawanym medycznym dwutlenku węgla, który pozwala osiągnąć ponadprzeciętne efekty.

Maderoterapia

Maderoterapia to bardzo skuteczny i bezbolesna terapia antycellultowa i ujędrniająca, która łączy w sobie dreanaż limfatyczny z masażem manulanym oraz intensywną pracą drewnianymi narzędziami.

Express Slimming

Express Slimming to bardzo skuteczny zabieg z zakresu modelowania sylwetki. Połączenie peelingu całego ciała z intensywnym masażem przynosi ponadprzeciętne rezultaty i pozwala zmniejszyć obwody ciała o kilka centymetrów!

Twój zapis do newslettera niestety nie zakończył się sukcesem. Prosimy ponowić próbę.
Dziękujemy za zapis do newslettera!

Poznaj nasz newsletter!

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności      
Rozumiem