Relaksacyjny masaż pleców

Masaż pleców jest jednym z najpopularniejszych zabiegów wśród gabinetów. Nasi goście mogą wybrać jedną z dwóch opcji tego masażu – relaksacyjny masaż pleców oraz klasyczny masaż pleców. W trakcie masażu używane są wysokiej jakości oleje ajurwedyjskie.

Jak działa Relaksacyjny Masaż Pleców?

Relaksacyjny masaż pleców jest dedykowany osobom, które odczuwają silny stres i chcą się odprężyć po trudnym i pracowitym dniu. Techniki w tym masażu są delikatne, dzięki czemu pozwalają naszym Gościom odpocząć oraz się zrelaksować, a także zapewniają rozluźnienie mięśni. Relaksacyjny masaż pleców stanowi element profilaktyki zdrowotnej. Pozwala na zapobieganie dolegliwością bólowym.

Jak działa Klasyczny Masaż Pleców?

Klasyczny masaż pleców jest dedykowany osobom, które oprócz uczucia relaksu i odprężenia chcą skorzystać z leczniczych możliwości jakie daje masaż. Techniki wykorzystywane w tym zabiegu, są zdecydowanie mocniejsze niż w wersji relaksacyjnej. Redukują dolegliwości bólowe związane z obciążeniem kręgosłupa oraz wspomagają ogólną regenerację organizmu.

Specjalnie dla naszych Gości, aby zapewnić najlepsze efekty, wzbogaciliśmy obie wersje masażu pleców o dwie bardzo skuteczne metody. Relaksacyjny masaż pleców o zabieg olejowy na kręgosłup, w trakcie którego punktowo używane są ciepłe, ziołowe oleje, działające przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Idealnie sprawdzają się przy zmianach zwyrodnieniowych kręgosłupa, skłonności do rwy kulszowej, nerwobólach, bezsenności czy przewlekłych bólach stawów.

Natomiast klasyczny masaż pleców został wzbogacony o terapię punktów spustowych, czyli technikę, która polega na pracy we wrażliwych miejscach tkanki mięśniowej. Celem tej terapii jest przede wszystkim zniwelowanie silnego napięcia mięśniowego oraz zredukowanie dolegliwości bólowych towarzyszących w tych miejscach. Technika ta wpływa również na rozluźnienie mięśni oraz pobudzenie ich do regeneracji.

Przekonaj się jak szybkim i skutecznym sposobem na odprężenie i regenerację może być masaż pleców, którego techniki będą indywidualnie dobrane dla każdego z naszych Gości!

Przebieg masażu pleców

  • Relaksacyjny masaż pleców z zabiegiem olejowym

Efekt masażu pleców

  • silne odprężenie
  • rozluźnienie spiętych mięśni
  • redukcja bólu mięśni oraz stawów
  • poprawa funkcjonowania mięśni i stawów

Przeciwwskazania do masażu pleców

  • aktywne infekcje bakteryjne, wirusowe (opryszczka) i grzybicze
  • uczulenie na składniki stosowanych preparatów
  • ciąża
  • przewlekłe choroby w okresie ich zaostrzenia
  • podwyższona temperatura ciała

Przed każdym z zabiegów terapeuta przeprowadza szczegółowy wywiad w celu wyeliminowania istniejących przeciwwskazań do jego wykonania. Jeśli posiadają Państwo jakiekolwiek wątpliwości przed rezerwacją zabiegu prosimy o kontakt telefoniczny.


Cennik

Relaksacyjny masaż pleców 45 min 160 zł
Klasyczny masaż pleców 45 min 130 zł
Relaksacyjny masaż pleców + olejowy zabieg na kręgosłup 60 min 190 zł
Klasyczny masaż pleców + terapia punktów spustowych 60 min 160 zł

Parametry

Kategoria: masaże, relaks
Obszar zabiegowy: plecy
Czas trwania: 45-60 min

Zapraszamy do salonu od.NOVA Poznań
Twój zapis do newslettera niestety nie zakończył się sukcesem. Prosimy ponowić próbę.
Dziękujemy za zapis do newslettera!

Poznaj nasz newsletter!