Rytuały pielęgnacyjne

Niesamowite kompozycje zabiegów pozwalają nam przedstawić Wam paletę rytuałów, które w mgnieniu oka przeniosą Ciebie z Poznania do najdalszych zakątków Świata! Każdy prezentowany poniżej rytuał został zbudowany na bazie kultury pielęgnacji i relaksu danego obszaru. Dzięki temu poznasz tajniki pielęgnacji azjatyckiej czy masażu inspirowanego hawajskim Lomi-Lomi. Możliwe będzie porównanie, czy dla Twojej skóry lepszy jest peeling na bazie liści trzech gatunków herbat, czy jednak ten, którego sercem jest miąższ kokosa!

Egzotyczne wakacje są na wyciągnięcie ręki. Krótsze, ale na pewno nie mniej przyjemne. Gwarantujemy Tobie, że niezależnie od wybranego rytuału doznasz niesamowitej dawki relaksu, odprężysz się i wyciszysz, a także choć na krótką chwilę zapomnisz o wszystkich otaczających Cię problemach dnia codziennego. Na dodatek elementy rytuałów dostarczą wiele korzyści z zakresu pielęgnacji, na przykład oczyszczą i wygładzą skórę lub pomogą w modelowaniu sylwetki. Zapraszamy!


Japoński Masaż Twarzy

Rytuał azjatycki ogranicza się do pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu, ale zapewnia niespotykane połączenie dopracowanych technik manualnych z najwyższej klasy preparatami kosmetycznymi. Rytuał gwarantuje poznanie sekretu azjatyckiej pielęgnacji!


Rytuał Azjatycki

Pierwszy proponowany przez nas rytuał każdym swoim elementem przeniesie Cię coraz głębiej na azjatyckie terytoria. Bazujący na liściach herbaty peeling, herbaciana maska, masaż całego ciała wykorzystujący otręby ryżowe i sezam… Wszystko nawiązuje do tak popularnej i podziwianej azjatyckiej pielęgnacji, którą teraz możesz spróbować nie wyjeżdżając z Poznania.


Rytułał Polinezyjski

Kolejnym rekomendowanym przez nas rozwiązaniem jest wycieczka do Polinezji nierozerwalnie kojarzącej się z Hawajami, błękitnym niebem i przejrzystą wodą. Jednak po wizycie w naszym Salonie zacznie kojarzyć się z błogim relaksem, magicznym wyciszeniem, inspirowanym Lomi-Lomi masażem, a także rewelacyjnym perłowym kremem gwarantującym rozświetlenie skóry.


Masaż świecą

Masaż wysokiej jakości, aromatyczną świecą o indywidualnie dobranym zapachu, to idealny sposób na błogi relaks! Samemu możesz stworzyć zakres rytuału dodając do podstawowego masażu np. peeling całego ciała czy masaż twarzy, szyi i dekoltu!