Zabiegi kosmetyczne na ciało

W zdrowym ciele, zdrowy duch! A jednym z dowodów na posiadanie zdrowego ciała jest niewątpliwie zdrowa i zadbana skóra. Dlatego też przygotowaliśmy bardzo bogate menu zabiegowe dla Twojego ciała, w którym znajdziesz idealne rozwiązanie swojego problemu i zrealizujesz swój cel!

Przygotowane zabiegi stanowią idealny sposób na walkę z nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitu, poprawiają jędrność skóry i jej strukturę, spłycają blizny i rozstępy, silnie nawilżają, odnawiają skórę stymulując produkcję kolagenu i elastyny, a także zapewniają jej dogłębne oczyszczenie. W naszej ofercie znajdziesz zabiegi, które efekt zawdzięczają technologii wykorzystującej na przykład medyczny dwutlenek węgla czy fale radiowe, a także takie, których sekret tkwi wyłączenie w używanych składnikach aktywnych umiejętnie łączonych z masażem. Wierzymy, że w naszym Salonie odkryjesz idealne dla siebie rozwiązania!


Lasting Nutrition

Podstawowy zabieg pielęgnacyjny, który wydatnie wspiera domową pielęgnacje i pozwala odpowiednio zadbać o kondycję skóry. Połączenie peelingu na bazie kryształów soli morskiej z kremową maską silnie nawilża i odżywia skórę, co pozwala zachować ją w jak najlepszej formie!

Lasting Nutrition

Zabieg ten łączy w sobie skuteczny peeling na bazie kryształów soli morskiej z pielęgnacją bazującą na emulsji lub bogatym kremie odżywczym. Dzięki Lasting Sofntess Twoja skóra będzie nie tylko oczyszczona, ale również bardzo przyjemna w dotyku.

Cellu Contour

Cellu Contour jest zabiegiem antycellulitowym przygotowanym przez markę Thalion. Połączenie intensywnego masażu z peelingiem, serum i maską niweluje tkankę tłuszczową oraz wydatnie zmniejsza obwody ciała, a także pobudza krążenie, odżywia i dotlenia skórę.

Firming Perfection

Kolejny z zabiegów marki Thalion, który idealnie sprawdzi się przy problemach skóry wiotkiej oraz rozstępach. Wyraźnie poprawia jędrność i elastyczność skóry. Jednym z elementów zabiegu jest masaż wybranych części ciała, który hamuje powstawanie rozstępów oraz poprawia kondycję skóry.

Express Slimming

Często celem naszych Gości jest poprawa sylwetki. Z przyjemnością rekomendujemy wtedy Express Slimming, bardzo skuteczny zabieg, który na celu ma zmniejszenie istniejącej tkanki tłuszczowej, a także zahamowanie powstawania nowych komórek tłuszczowych.

Toned Legs

Zabieg dedykowany wszystkim osobom odczuwającym dyskomfort ze względu na obolałe i ociężałe nogi. Specjalna procedura zabiegowa, a także używane w jej trakcie preparaty mają na celu polepszyć pracę układu limfatycznego. Rewelacyjny efekt przy tym zabiegu zawdzięczamy między innymi nasączonym specjalnymi substancjami bandażom, a także drenującemu masażowi nóg.

Karboksyterapia

Zabieg ten jest jednym z najbardziej wszechstronnych zabiegów z zakresu kosmetologii. Redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu, poprawa struktury i jędrności skóry, spłycenie blizn i rozstępów… Wiele zastosowań medycznego dwutlenku węgla doprowadziło do szerokiej popularności tego zabiegu.

Fale radiowe RF

Fale radiowe to skuteczny zabieg, który bazuje na nagrzewaniu tkanek, co obkurcza włókna kolagenowe i stymuluje powstawanie nowego kolagenu, a także rozszerza naczynia krwionośne i poprawia metabolizm tkankowy. Fale Radiowe RF to zabieg bardzo bezpieczny dzięki możliwościom kontrolowania przebiegu.

Depilacja Lycon

Depilacja ciała za pomocą delikatnych wosków marki Lycon, to zabieg, który zdobył wielką popularność na całym świecie. Zmniejsza on liczbę włosów, a także zmienia ich strukturę, przez co odrastające włoski stają się miękkie, cienkie i jasne.

Oferujemy między innymi: