Zabiegi kosmetyczne na ciało

W zdrowym ciele, zdrowy duch! A jednym z dowodów na posiadanie zdrowego ciała jest niewątpliwie zdrowa i zadbana skóra. Dlatego też przygotowaliśmy bardzo bogate menu zabiegowe dla Twojego ciała, w którym znajdziesz idealne rozwiązanie swojego problemu i zrealizujesz swój cel!

Skuteczne kosmetyczne zabiegi na całe ciało

Przygotowane zabiegi na ciało stanowią idealny sposób wspomagający walkę z nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitu, poprawiają jędrność skóry i jej strukturę, spłycają blizny i rozstępy, silnie nawilżają, odnawiają skórę stymulując produkcję kolagenu i elastyny, a także zapewniają jej dogłębne oczyszczenie. W naszej ofercie znajdziesz zabiegi, które efekt zawdzięczają technologii wykorzystującej na przykład medyczny dwutlenek węgla, a także takie, których sekret tkwi wyłączenie w używanych składnikach aktywnych umiejętnie łączonych z masażem. Wierzymy, że w naszym Salonie odkryjesz idealne dla siebie rozwiązania!


Maderoterapia

Maderoterapia to bardzo skuteczny i bezbolesna terapia antycellultowa i ujędrniająca, która łączy w sobie dreanaż limfatyczny z masażem manulanym oraz intensywną pracą drewnianymi narzędziami.

Kobieca od.NOVA

Kobieca od.NOVA to autorski zabieg pielęgnacyjny, który wydatnie wspiera domową pielęgnacje i pozwala odpowiednio zadbać o kondycję skóry. Połączenie sezonowego peelingu, z kremową maską oraz masażem głowy lub stóp wieńczy aplikacja odżywczego masła o sezonowym zapachu!

Sezonowy Peeling Ciała

Sezonowy Peeling Ciała to indywidualnie komponowany zabieg na ciało, który składa się z peelingu solnego oraz indywidualnie dobieranego produktu kosmetycznego. Zabieg rozszerzyć możesz o 30-minutowy masaż pleców pogłębiający uczucie zrelaksowania.

Firming Perfection

Kolejny z zabiegów marki Thalion, który idealnie sprawdzi się przy problemach skóry wiotkiej oraz rozstępach. Wyraźnie poprawia jędrność i elastyczność skóry. Dodatkowym elementem wersji rozszerzonej zabiegu jest masaż wybranych części ciała, który hamuje powstawanie rozstępów oraz poprawia kondycję skóry.

Express Slimming

Często celem naszych Gości jest poprawa sylwetki. Z przyjemnością rekomendujemy wtedy Express Slimming, bardzo skuteczny zabieg, który na celu ma zmniejszenie istniejącej tkanki tłuszczowej, a także zahamowanie powstawania nowych komórek tłuszczowych.

Toned Legs

Zabieg dedykowany wszystkim osobom odczuwającym dyskomfort ze względu na obolałe i ociężałe nogi. Specjalna procedura zabiegowa, a także używane w jej trakcie preparaty mają na celu polepszyć pracę układu limfatycznego. Rewelacyjny efekt przy tym zabiegu zawdzięczamy między innymi nasączonym specjalnymi substancjami bandażom, a także drenującemu masażowi nóg.

Karboksyterapia

Zabieg ten jest jednym z najbardziej wszechstronnych zabiegów z zakresu kosmetologii. Redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu, poprawa struktury i jędrności skóry, spłycenie blizn i rozstępów… Wiele zastosowań medycznego dwutlenku węgla doprowadziło do szerokiej popularności tego zabiegu.

Zabiegi pielęgnacyjne na ciało

Lista zabiegów na ciało jest bardzo obszerna i zawiera zabiegi nie tylko realizujące różne cele, ale i mające bardzo odmienny charakter. Z jednej strony mamy tutaj zabiegi łączące efekty estetyczne z chwilą relaksu, a z drugiej mamy bardziej inwazyjne zabiegi z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń. Jeśli nie wiesz jaki zabieg na ciało będzie dla Ciebie najlepszy i pozwoli zrealizować upragnione cele, to skorzystaj z konsultacji lub podczas pierwszej wizyty daj nam możliwość modyfikacji zaplanowanego zabiegu.

Z naszymi Gośćmi skutecznie pracujemy nad poprawą ich sylwetki i stanu skóry. Wykonujemy dopasowane indywidualnie do nich zabiegi realizujące cele kosmetyczne, z jakimi do nas przychodzą. Niezależnie czy chcą poprawić jędrność i elastyczność skóry, czy też zredukować cellulit lub blizny, to zawsze proponujemy odpowiednią terapię, która ma największe szanse powodzenia!


Twój zapis do newslettera niestety nie zakończył się sukcesem. Prosimy ponowić próbę.
Dziękujemy za zapis do newslettera!

Poznaj nasz newsletter!