Zabiegi Nawilżające

Nawilżenie skóry to podstawa pielęgnacji. Teorię znają wszyscy i wiele zabiegów pielęgnacyjnych, nawet tych domowych, na celu ma właśnie odpowiednie nawilżenie skóry, które powoduje, że skóra wygląda zdrowo i estetycznie. Niestety utrzymanie odpowiedniego nawilżenia skóry nie jest takie proste i nie zawsze pielęgnacja domowa okazuje się wystarczająca. Dlatego tak popularne jest korzystanie z dodatkowej, profesjonalnej pielęgnacji mającej na celu poprawę tego parametru.

Zabiegi nawilżające Phyris

Wśród naszych Gości bardzo dużą popularnością cieszy się między innymi takie zabiegi nawilżające jak zabieg marki Phyris, który oparty został o kwas hialuronowy. Kwas ten występuje w naszym organizmie naturalnie i odpowiada między innymi za utrzymanie odpowiedniego nawilżenia skóry. Dodatkowo wyłapuje on wolne rodniki, które odpowiadają za utratę wody i wysuszenie skóry. Szukasz innego rozwiązania? Mamy bardzo przyjemną propozycję. Połączenie odprężającego masażu z silnym nawilżeniem skóry całego ciała, czyli masaż świecą.


Hydro Hyaluron

Bezkonkurencyjny efekt nawilżenia skóry twarzy gwarantuje dedykowany zabieg marki Phyris. Zawdzięczamy to użytemu w trakcie zabiegu kwasowi hialuronowemu, który występuje naturalnie w skórze i odpowiada za jej odpowiednie nawilżenie. Dodatkowo zawarte w stosowanych preparatach przeciwutleniacze wyłapują wolne rodniki, które odpowiedzialne są za utratę wody i nadmierne wysuszenie skóry.

ReGeneration

ReGeneration to idealny zabieg dla skóry suchej, który dzięki nowoczesnej technologii stosowanych preparatów wnika wgłąb skóry gwarantując odżywienie, regenerację skóry, a także poprawiając jej elastyczność.

Peelingi chemiczne Mediderma

Dzięki obecności kwasu mlekowego, peelingi chemiczne Mediderma, to bardzo dobre rozwiązanie dla skóry odwodnionej. Zabieg nie tylko głęboko nawilża, ale również poprawia napięcie skóry.

Masaż świecą

Na pierwszy rzut oka, w kontrze do wszystkich zabiegów pielęgnacyjnych bazujących na profesjonalnych preparatach stoi masaż świecą. Jednak w topiącym się w trakcie zabiegu wosku ukryte zostały liczne składniki aktywne, które w bardzo przyjemny i naprawdę skuteczny sposób wpływają na poprawę nawilżenia skóry.

Kobieca od.NOVA

Kobieca od.NOVA to autorski zabieg pielęgnacyjny, który wydatnie wspiera domową pielęgnacje i pozwala odpowiednio zadbać o kondycję skóry. Połączenie sezonowego peelingu, z kremową maską oraz masażem głowy lub stóp wieńczy aplikacja odżywczego masła o sezonowym zapachu!

Twój zapis do newslettera niestety nie zakończył się sukcesem. Prosimy ponowić próbę.
Dziękujemy za zapis do newslettera!

Poznaj nasz newsletter!