Relaks

Błogie odprężenie, odstresowanie, super samopoczucie, a do tego pielęgnacja ciała, która robi się „przy okazji”? Brzmi to jak świetny plan na najbliższy czas, prawda? Mamy nadzieję, że tak! Wśród wielu zabiegów pielęgnacyjnych, które na pierwszym miejscu stawiają poprawę wyglądu i kondycji Twojej skóry, musieliśmy znaleźć miejsce na paletę zabiegów, które mają bardzo wyraźnie wpłynąć również na sferę psychiczną. W końcu poprawa Twojego nastroju dla urody może zdziałać tyle co najlepszy zabieg!

Wśród szerokiej gamy przygotowanych specjalnie dla Ciebie zabiegów znajdziesz między innymi masaże ajurwedyjskie, masaż gorącymi kamieniami wydobywanymi z głębi ziemi, rytuały przenoszące do Azji lub Polinezji, a także zmysłowe masaże świecą. Poprawa samopoczucia, odstresowanie i odskocznia od codziennych problemów – to gwarantujemy!


masaż Abhyanga

Jeden z klasycznych masaży ajurwedyjskich, w którym samemu decydujesz o tym, jaki i w jakim celu olej ziołowy używamy. Ten relaksacyjny masaż łączy w sobie unikalne techniki manualne z naturalnymi składnikami wykorzystywanymi w trakcie zabiegu. Idealna odskocznia od codziennych problemów!

Masaż Udvartana

Kolejny masaż ajurwedyjski, który jednak jest zabiegiem znacznie intensywniejszym od wcześniejszej propozycji. Swoją popularność zawdzięcza nie tylko relaksacyjnemu charakterowi, ale także dostarczanym dobrodziejstwom wynikającym z używanych technik i połączenia oleju z ziołowymi proszkami. Do dziś Udvartana polecana jest jako jedna z możliwości skutecznych walk z cellulitem!

Masaż gorącymi kamieniami

Energetyzujący masaż doskonale sprawdza się nie tylko jako sposób na zrelaksowanie i odprężenie, ale także posiada właściwości terapeutyczne. Kamienie i kryształy górskie wydobywane z głębi ziemi likwidują napięcie i ból mięśni, co potęguje odczuwany po tym zabiegu efekt.

Masaż świecą

Ten zabieg to nie tylko potężna dawka relaksu i błoga uczta dla zmysłów. Masaż świecą przy okazji bardzo silnie nawilża, co wydatnie wpływa na pielęgnacje ciała i wygląd skóry. Poza tym rozluźnia mięśnie i pomaga w usuwaniu dolegliwości bólowych. Efektywny zabieg, który serdecznie polecamy.

Masaż pleców

Połączenie klasycznego, relaksacyjnego zabiegu ze skutecznym w bólach kręgosłupa zabiegiem olejowym znalazło wielu fanów wśród naszych Gości. Niesamowite połączenie relaksu i odprężenia z troską o zdrowie i kondycję naszego organizmu cieszy się wielką popularnością!

Masaż stóp

Obrzęk stóp, to bardzo częsty problem wynikający z trybu życia naszych Gości. Idealnym, przyjemnym wręcz rozwiązaniem jest masaż stóp, który redukuje powstały obrzęk dzięki poprawie pracy układu limfatycznego, a także poprawia samopoczucie!

Rytuał Azjatycki

Wieloetapowy zabieg, który wiele Twoich zmysłów przeniesie w najgłębsze zakamarki Azji. Peeling z dodatkiem liści trzech rodzajów herbaty, woskowa maska o zmysłowym zapachu i pielęgnacyjny masaż całego ciała pozwoli Tobie zapomnieć na chwilę o codziennych problemach i bardzo głęboko się zrelaksować. Mała Azja w Poznaniu!

Rytułał Polinezyjski

Wakacje na amerykańskich filmach nierozerwalnie wiążą się z błogim relaksem i dobrym nastrojem podczas wypoczynku na Hawajach. Teraz i Ty możesz tego skosztować poznając polinezyjski rytuał, którego jednym z elementów jest masaż inspirowany hawajskim Lomi-Lomi. Uzupełni go między innymi peeling na bazie miąższu kokosów oraz perłowy krem rozświetlający Twoją skórę.