Zwężanie porów

Spośród wielu możliwości na skuteczne zwężenie porów wybraliśmy dla Ciebie kilka zabiegów, które przyniosą pożądane efekty i pozostawią Twoją skórę gładką i zregenerowaną. Skorzystać możesz zarówno z dobrodziejstw technologii kosmetycznej, jak i profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych na rozszerzone pory.

Profesjonalne i skuteczne zwężanie porów

Przy zabiegach mezoterapii za pomocą użytej technologii oraz aplikowanej ampułki skutecznie zwężamy ujścia gruczołów łojowych poprawiając wygląd i elastyczność skóry. Dla odmiany, w trakcie przygotowanego przez markę Phyris zabiegu Acne Control kluczową rolę odgrywają cząsteczki srebra, które silnie dezynfekują, a w towarzystwie innych substancji aktywnych regulują wydzielanie sebum, poprawiają strukturę skóry i chronią ją przed przyszłymi zmianami.


Mezoterapia mikroigłowa

Rewelacyjny zabieg, który znacząco zwiększa aplikację składników aktywnych stosowanych preparatów. Forma zabiegu pobudza skórę do regeneracji i zwęża ujścia gruczołów łojowych, a także umożliwia głębsze dostanie się substancji aktywnych, co pozwala zrealizować postawiony przed nami cel!

Oczyszczanie wodorowe

Bardzo skuteczny zabieg, który głęboko oczyszcza, zwęża pory a także usuwa zaskórniki. Zdecydowanie rekomendujemy ten wybór wszystkim osobom chcącym polepszyć kondycję swojej skóry twarzy.

Mikrodermabrazja diamentowa

Zabieg dedykowany osobom chcącym zredukować rozszerzone pory. Dzięki głębokiemu oczyszczeniu i złuszczeniu naskórka zwężone zostają ujścia gruczołów łojowych, a skóra staje się bardziej elastyczna i gładka.

Mezoterapia bezigłowa

Jest to nieinwazyjny zabieg zwężający ujścia gruczołów łojowych, który w przeciwieństwie do formy mikroigłowej nie prowadzi do przerwania ciągłości naskórka. W jego trakcie aplikowana jest indywidualnie dobrana ampułka, która wnika do skóry głębiej niż podczas tradycyjnej pielęgnacji.

Acne Control

Rewelacyjny zabieg marki Phyris, który dedykowany jest skórom tłustym, trądzikowym, którym często towarzyszą rozszerzone pory. Sekret zabiegu tkwi w użyciu srebra, które posiada wysokie właściwości dezynfekujące. Acne Control wydatnie poprawia strukturę skóry i chroni ją przed powstawaniem nowych zmian.

Twój zapis do newslettera niestety nie zakończył się sukcesem. Prosimy ponowić próbę.
Dziękujemy za zapis do newslettera!

Poznaj nasz newsletter!

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności      
Rozumiem