ODWIEDZASZ NASZ SALON? ZBIÓR PRZYDATNYCH INFORMACJI.

W trosce o maksymalny komfort wszystkich naszych Gości, w jednym miejscu zebraliśmy najważniejsze informacje i odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Jeżeli poniżej nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie zadzwoń lub napisz do nas!

Ważne informacje dotyczące wizyty w naszym salonie:

Pierwsza wizyta zazwyczaj jest dłuższa niż wynika to z czasu przypisanego do wybranego zabiegu, dlatego też prosimy zarezerwować więcej czasu, podczas którego przeprowadzimy szczegółowy wywiad dotyczący stanu zdrowia i pielęgnacji skóry oraz założymy Kartę Gościa składającą się między innymi z historii wizyt oraz oceny stanu skóry.

Przed pierwszym skorzystaniem z zabiegu omawiamy szczegółowo jego przebieg, zawarte w preparatach substancje aktywne, a także cel zabiegu oraz porady pielęgnacyjne rekomendowane po zabiegu. Możliwe jest również wzbogacenie jego efektywności o indywidualnie dobraną i zaplanowaną pielęgnacje domową.

W przypadku wybrania zabiegów wymagających częściowego lub całkowitego rozebrania się, nasi Goście otrzymują jednorazową bieliznę w różnym kroju i rozmiarze, a także mają możliwość odświeżenie się przed zabiegiem korzystając z prysznica.Najczęściej pojawiające się pytania naszych Gości:

Gdzie znajduje się Salon od.NOVA i jak do niego dojechać?

Nasz salon znajduje się w Poznaniu, na ulicy Kopczyńskiego 3. Bez problemu dojedziesz do nas samochodem, który zaparkujesz bezpłatnie przed salonem lub na jednym z bliskich, darmowych parkingów. Dojechać do nas możesz również komunikacją miejską, np.:
- autobusem nr 169, 185, 190 i 193 na przystanek „Os Chrobrego” (650 metrów od Salonu)
- autobusem nr 178 na przystanek „Obornicka” (450 metrów od Salonu)
- tramwajem nr 12, 14, 15 i 16 na przystanek „Kurpińskiego” (900 metrów od Salonu)

W jakich godzinach otwarty jest Salon od.NOVA?

Nasz salon otwarty jest od wtorku do piątku od 9:00 do 21:00, a także w sobotę od 9:00 do 15:00.

Jak mogę umówić się na wybrany zabieg?

By umówić się na wybrany zabieg wystarczy do nas zadzwonić pod numer telefonu 794 368 145 lub napisać maila pod adres recepcja@odnovapoznan.pl. Najwygodniejszą formą jest jednak skorzystanie z systemu Versum, do którego prowadzą wszystkie, umieszczone na stronie guziki „Umów wizytę”.

Czy ktoś przypomni mi o umówionej wizycie?

Oczywiście! System rezerwacji przypomni o wizycie dzień wcześniej za pomocą wiadomości SMS.

Czy coś muszę zabrać ze sobą?

Wszystkie rzeczy potrzebne do przeprowadzenia zabiegu nasi Goście otrzymują od nas, w tym jednorazową bieliznę w różnych rozmiarach i krojach, klapki pod prysznic, ręcznik i szlafrok.

Jak mogę zapłacić za zabieg?

Płatność możliwa jest zarówno gotówką jak i kartą.

Twój zapis do newslettera niestety nie zakończył się sukcesem. Prosimy ponowić próbę.
Dziękujemy za zapis do newslettera!

Poznaj nasz newsletter!