ODWIEDZASZ NASZ SALON? ZBIÓR PRZYDATNYCH INFORMACJI.

W trosce o maksymalny komfort wszystkich naszych Gości, w jednym miejscu zebraliśmy najważniejsze informacje i odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Jeżeli poniżej nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie zadzwoń do nas, napisz lub umów się na bezpłatną i niezobowiązującą konsultację!

Ważne informacje dotyczące wizyty w naszym salonie:

Pierwsza wizyta zazwyczaj jest dłuższa niż wynika to z czasu przypisanego do wybranego zabiegu, dlatego też prosimy zarezerwować więcej czasu, podczas którego przeprowadzimy szczegółowy wywiad dotyczący stanu zdrowia i pielęgnacji skóry oraz założymy Kartę Gościa składającą się między innymi z historii wizyt oraz oceny stanu skóry.

Przed pierwszym skorzystaniem z zabiegu omawiamy szczegółowo jego przebieg, zawarte w preparatach substancje aktywne, a także cel zabiegu oraz porady pielęgnacyjne rekomendowane po zabiegu. Możliwe jest również wzbogacenie jego efektywności o indywidualnie dobraną i zaplanowaną pielęgnacje domową.

W przypadku wybrania zabiegów wymagających częściowego lub całkowitego rozebrania się, nasi Goście otrzymują jednorazową bieliznę w różnym kroju i rozmiarze, a także mają możliwość odświeżenie się przed zabiegiem korzystając z prysznica.Najczęściej pojawiające się pytania naszych Gości:

Gdzie znajduje się Salon od.NOVA i jak do niego dojechać?

Nasz salon znajduje się w Poznaniu, na ulicy Kopczyńskiego 3. Bez problemu dojedziesz do nas samochodem, który zaparkujesz bezpłatnie przed salonem lub na jednym z bliskich, darmowych parkingów. Dojechać do nas możesz również komunikacją miejską, np.:
- autobusem nr 51, 85 lub 90 na przystanek „Os Chrobrego” (650 metrów od Salonu)
- autobusem nr 78 na przystanek „Obornicka” (450 metrów od Salonu)
- tramwajem nr 16 na przystanek „Kurpińskiego” (900 metrów od Salonu)

W jakich godzinach otwarty jest Salon od.NOVA?

Nasz salon otwarty jest w poniedziałek od 12:00 do 21:00, od wtorku do piątku od 9:00 do 21:00, a także w sobotę od 9:00 do 15:00.

Jak mogę umówić się na wybrany zabieg?

By umówić się na wybrany zabieg wystarczy do nas zadzwonić pod numer telefonu 794 368 145 lub napisać maila pod adres recepcja@odnovapoznan.pl. Najwygodniejszą formą jest jednak skorzystanie z systemu Versum, do którego prowadzą wszystkie, umieszczone na stronie guziki „Umów wizytę”. Możesz również umówić się poprzez system Versum na „Bezpłatną konsultację”, podczas której dobierzemy najbardziej odpowiedni dla Ciebie zabieg realizujący Twój cel pielęgnacyjny.

Czy ktoś przypomni mi o umówionej wizycie?

Oczywiście! System rezerwacji przypomni o wizycie dzień wcześniej za pomocą wiadomości SMS.

Czy coś muszę zabrać ze sobą?

Wszystkie rzeczy potrzebne do przeprowadzenia zabiegu nasi Goście otrzymują od nas, w tym jednorazową bieliznę w różnych rozmiarach i krojach, klapki pod prysznic, ręcznik i szlafrok.

Jak mogę zapłacić za zabieg?

Płatność możliwa jest zarówno gotówką jak i kartą.

Twój zapis do newslettera niestety nie zakończył się sukcesem. Prosimy ponowić próbę.
Dziękujemy za zapis do newslettera!

Poznaj nasz newsletter!

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności      
Rozumiem