salon kosmetologii odnova

O nas

od.NOVA to miejsce stworzone specjalnie dla Ciebie przez kosmetolog z Poznania Magdalenę Piosik. Z najwyższą starannością zbudowaliśmy komfortową przestrzeń, w której możesz liczyć nie tylko na mile spędzony czas i sporą dawkę relaksu, ale również na najwyższej klasy zabiegi starannie dobrane do Twoich celów!

Selekcja zabiegów i produktów kosmetycznych zaowocowała krótką, lecz wartościową kartą zabiegową. Nie zaproponujemy Ci czegoś, co ma być miłe, przyjemne lecz nieefektywne. Szanując Twój czas chcemy zagwarantować Ci maksymalne zadowolenie nie tylko z samego zabiegu, ale przede wszystkim z dostarczonego przez nas efektu!

Przekonaj się odwiedzając salon od.NOVA w Poznaniu

gabinet kosmetologii odnova
gabinet masażu odnova
Kosmetolog Magdalena Piosik

Absolwentka Kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi oraz Fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, dyplomowany Terapeuta SPA & Wellness.

kosmetolog Magdalena Piosik odnova Poznań Piątkowo

Bardzo miło jest mi zaprosić Ciebie do mojego Salonu od.NOVA. Miejsce to planowałam od wielu lat. Teraz z dumą i pewnością mogę zagwarantować Tobie, że oddaje w Twoje ręce przestrzeń o najwyższej jakości. Swoją pasję rozwijałam podczas równoczesnych studiów z zakresu kosmetologii oraz fizjoterapii, co jest niepopularnym, lecz bardzo efektywnym połączeniem. Bogate doświadczenie pracy w salonach kosmetologicznych oraz obiektach SPA pozwoliło mi znaleźć najlepsze rozwiązania najpopularniejszych problemów z zakresu zdrowia skóry oraz urody. Jestem przekonana, że nasze spotkanie zakończy się pełnym sukcesem i wspólnie zrealizujemy Twoje cele!

Serdecznie zapraszam na niezobowiązujące konsultacje, a także na zabiegi wykonywane w moim salonie w Poznaniu.


Fizjoterapeuta Lidia Skwierczyńska

Absolwentka Fizjoterapii Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile, a także przyszły Technik Usług Kosmetycznych w trakcie nauki z poznańskiej Progresji.

Lidia

Posiadam bogate doświadczenie w branży SPA. W trakcie edukacji postanowiłam połączyć zdobytą wiedzę z zakresu fizjoterapii z kosmetologią i szczególną dbałością o ciało. Do swojej pracy podchodzę holistycznie. Pragnę, aby każdy klient czuł się zrelaksowany i odprężony, w czym pomaga mi moje delikatne usposobienie.

Kosmetolog Monika Gmurska

Absolwentka Kosmetologii w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Płocku oraz dyplomowany Technik Masażysta warszawskiej SKK.

kosmetolog Monika Skrzyńśka odnova Poznań Piątkowo

Jestem kosmetologiem oraz masażystą z holistycznym podejściem do ciała i jego pielęgnacji. Masaż i pielęgnacja skóry ciała jest nie tylko moim zawodowym obowiązkiem ale przede wszystkim pasją. W swojej pracy stawiam na profesjonalizm oraz pełne zaangażowanie w prowadzone terapie. Doświadczenie zdobyłam w salonach SPA oraz masażu w Warszawie. Celem mojej pracy jest przede wszystkim dobro naszych Gości oraz ich zadowolenie z rezultatów - zawsze skupiam się na tym, jakich efektów terapeutycznych oczekują!

NASZA PRZESTRZEŃ od.NOVA

"Zapraszam Ciebie do naszego świata - pełnego troski o szczegóły i nastawionego na Twoje największe zadowolenie. Wierzę, że czas spędzony z nami będziesz bardzo mile wspominać, a pomogą w tym zdjęcia poniżej!"

- kosmetolog Magdalena Piosik

 • salon odnova Poznań, kosmetolog Piątkowo

  SALON od.NOVA

 • kosmetolog Magdalena Piosik w odnova Poznań, Piątkowo

  Recepcja

 • Gabinet kosmetologii w salonie kosmetycznym odnova Poznań Piątkowo

  Gabinet kosmetologii

 • Gabinet masażu w salonie odnova Poznań Piątkowo

  Gabinet masażu

 • Mezoterapia bezigłowa w gabinecie odnova Poznań Piątkowo

  Mezoterapia bezigłowa

 • Masaż kamieniami w salonie kosmetycznym odnova Poznań Piątkowo

  Masaż kamieniami

 • Masaż stóp w salonie kosmetycznym odnova Poznań Piątkowo

  Masaż stóp

 • Abhyanga w salonie kosmetycznym odnova Poznań Piątkowo

  Abhyanga

 • Masaż pleców Poznań Piątkowo

  Masaż pleców

 • zabieg mezoterapii mikroigłowej w salonie kosmetycznym odnova Poznań Piątkowo

  Mezoterapia mikroigłowa

 • Masaż pleców w salonie kosmetycznym odnova Poznań Piątkowo

  Masaż pleców

 • Peeling kawitacyjny w salonie kosmetycznym odnova Poznań Piątkowo

  Peeling kawitacyjny

Twój zapis do newslettera niestety nie zakończył się sukcesem. Prosimy ponowić próbę.
Dziękujemy za zapis do newslettera!

Poznaj nasz newsletter!

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności      
Rozumiem