salon kosmetologii odnova

O nas

od.NOVA to miejsce stworzone specjalnie dla Ciebie przez kosmetolog z Poznania Magdalenę Piosik. Z najwyższą starannością zbudowaliśmy komfortową przestrzeń, w której możesz liczyć nie tylko na mile spędzony czas i sporą dawkę relaksu, ale również na najwyższej klasy zabiegi starannie dobrane do Twoich celów!

Selekcja zabiegów i produktów kosmetycznych zaowocowała krótką, lecz wartościową kartą zabiegową. Nie zaproponujemy Ci czegoś, co ma być miłe, przyjemne lecz nieefektywne. Szanując Twój czas chcemy zagwarantować Ci maksymalne zadowolenie nie tylko z samego zabiegu, ale przede wszystkim z dostarczonego przez nas efektu!

Przekonaj się odwiedzając salon od.NOVA w Poznaniu

gabinet kosmetologii odnova
gabinet masażu odnova
Kosmetolog Magdalena Piosik

Absolwentka Kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi oraz Fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, dyplomowany Terapeuta SPA & Wellness.

kosmetolog Magdalena Piosik odnova Poznań Piątkowo

Bardzo miło jest mi zaprosić Ciebie do mojego Salonu od.NOVA. Miejsce to planowałam od wielu lat. Teraz z dumą i pewnością mogę zagwarantować Tobie, że oddaje w Twoje ręce przestrzeń o najwyższej jakości. Swoją pasję rozwijałam podczas równoczesnych studiów z zakresu kosmetologii oraz fizjoterapii, co jest niepopularnym, lecz bardzo efektywnym połączeniem. Bogate doświadczenie pracy w salonach kosmetologicznych oraz obiektach SPA pozwoliło mi znaleźć najlepsze rozwiązania najpopularniejszych problemów z zakresu zdrowia skóry oraz urody. Jestem przekonana, że nasze spotkanie zakończy się pełnym sukcesem i wspólnie zrealizujemy Twoje cele!

Serdecznie zapraszam na niezobowiązujące konsultacje, a także na zabiegi wykonywane w moim salonie w Poznaniu.


Kosmetolog Monika Skrzyńska

Absolwentka Kosmetologii w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Płocku oraz dyplomowany Technik Masażysta warszawskiej SKK.

kosmetolog Monika Skrzyńśka odnova Poznań Piątkowo

Jestem kosmetologiem oraz masażystą z holistycznym podejściem do ciała i jego pielęgnacji. Masaż i pielęgnacja skóry ciała jest nie tylko moim zawodowym obowiązkiem ale przede wszystkim pasją. W swojej pracy stawiam na profesjonalizm oraz pełne zaangażowanie w prowadzone terapie. Doświadczenie zdobyłam w salonach SPA oraz masażu w Warszawie. Celem mojej pracy jest przede wszystkim dobro naszych Gości oraz ich zadowolenie z rezultatów - zawsze skupiam się na tym, jakich efektów terapeutycznych oczekują!

NASZA PRZESTRZEŃ od.NOVA

"Zapraszam Ciebie do naszego świata - pełnego troski o szczegóły i nastawionego na Twoje największe zadowolenie. Wierzę, że czas spędzony z nami będziesz bardzo mile wspominać, a pomogą w tym zdjęcia poniżej!"

- kosmetolog Magdalena Piosik

 • salon odnova Poznań, kosmetolog Piątkowo

  SALON od.NOVA

 • kosmetolog Magdalena Piosik w odnova Poznań, Piątkowo

  Recepcja

 • Gabinet kosmetologii w salonie kosmetycznym odnova Poznań Piątkowo

  Gabinet kosmetologii

 • Gabinet masażu w salonie odnova Poznań Piątkowo

  Gabinet masażu

 • Mezoterapia bezigłowa w gabinecie odnova Poznań Piątkowo

  Mezoterapia bezigłowa

 • Masaż kamieniami w salonie kosmetycznym odnova Poznań Piątkowo

  Masaż kamieniami

 • Masaż stóp w salonie kosmetycznym odnova Poznań Piątkowo

  Masaż stóp

 • Abhyanga w salonie kosmetycznym odnova Poznań Piątkowo

  Abhyanga

 • Masaż pleców Poznań Piątkowo

  Masaż pleców

 • zabieg mezoterapii mikroigłowej w salonie kosmetycznym odnova Poznań Piątkowo

  Mezoterapia mikroigłowa

 • Masaż pleców w salonie kosmetycznym odnova Poznań Piątkowo

  Masaż pleców

 • Peeling kawitacyjny w salonie kosmetycznym odnova Poznań Piątkowo

  Peeling kawitacyjny

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności      
Rozumiem