Peelingi chemiczne ciała i twarzy

Peelingi chemiczne to bardzo skuteczne zabiegi z zakresu kosmetologii, które polegają na aplikacji substancji chemicznych przyspieszających w wydatny sposób odnowę skóry. Peelingi chemiczne wspierają proces regeneracji skóry oraz produkcji nowego kolagenu. Jest to doskonały wybór, rekomendowany między innymi skórze odwodnionej, wiotkiej, starzejącej się, trądzikowej czy z widocznymi przebarwieniami, naczynkami i rumieniem.

Dzięki szerokiej ofercie używanych w trakcie zabiegów peelingów oraz dodatków, możliwe jest zrealizowanie licznych celów naszych Gości. Dlatego rekomendujemy by ostateczną decyzję dotyczącą wyboru substancji pozostawić doświadczonemu Kosmetologowi, który weźmie pod uwagę zarówno oczekiwania jak i parametry skóry. Skuteczne połączenie najwyższej klasy preparatów przygotowanych przez renomowaną markę Mediderma pozwoli na redukcję zmarszczek, przebarwień, melasmy, rumienia czy widocznych zmian skórnych takich jak trądzik.


peelingi chemiczne Mediderma

Dzięki bogatej palecie profesjonalnych preparatów, peelingi chemiczne Mediderma pozwalają osiągać spektakularne efekty przy różnych typach skóry oraz różnych oczekiwaniach. Na dodatek nie powodują wyraźnego podrażnienia i widocznego złuszczenia skóry w dniu następnym.

Ferulac Classic

Bardzo skuteczny peeling oparty na kwasie ferulowym, to doskonały wybór, który nie tylko rozświetli skórę i wyrówna jej koloryt, ale także okaże się skuteczną bronią w walce z niszczycielskimi, wolnymi rodnikami.