Zabiegi ujędrniające ciało

Jędrna skóra, to zdrowa skóra! Dlatego bardzo często nasi Goście wybierają zabiegi dedykowane ujędrnieniu skóry i poprawie jej sprężystości. Wśród najpopularniejszych pojawiają się zarówno te, które wykorzystują technologię kosmetologiczną, jak i zabiegi pielęgnacyjne bazujące na sile używanych preparatów.

Jak możemy ujędrnić Twoje ciało?

Jeden z popularniejszych zabiegów polega na mikronakłuwaniu skóry, co pobudza jej regenerację i zwiększa poziom aplikacji kosmetyków. Zabieg bazujący na falach radiowych obkurcza włókna kolagenowe i stymuluje powstawania nowych poprzez nagrzewanie tkanek. Zabieg marki Thalion, dedykowany ujędrnieniu, opiera się za to na algach i ekstraktach roślinnych, które w połączeniu z masażem zwiększają ujędrnienie skóry w sposób bardzo efektywny!


Mezoterapia mikroigłowa

Jędrność skóry, to oznaka jej zdrowia i dobrej kondycji. Teraz poprawa tego parametru możliwa jest dzięki zabiegowi mezoterapii mikroigłowej. Delikatne nakłucia stymulują regenerację skóry, a podane głębiej niż w trakcie tradycyjnej pielęgnacji składniki aktywne pozwalają na zrealizowanie Twojego pielęgnacyjnego celu!

Ferulac Classic

Dobroczynny wpływ kwasu ferulowego oraz substancji opartych na witaminie C wydatnie wpływa na ujędrnienie skóry. Konstrukcja peelingu chemicznego niweluje występowanie wolnych rodników, a uzupełniające peeling preparaty wspierają proces powstawania nowego kolagenu.

Oczyszczanie wodorowe

Zabieg, który przede wszystkim kojarzony jest z oczyszczaniem skóry, bardzo dobrze wpływa też na jej jędrność. Spowodowane jest to użyciem wodoru, który niweluje wolne rodniki, a także kończącym etapem, czyli masażem liftingującym.

Masaż twarzy

Nasz autorski masaż twarzy dzięki odpowiednio dobranym technikom i ruchom zapewnia poprawę jędrności skóry twarzy i po serii wykonanych zabiegów dostarcza trwały, spektakularny efekt.

Fale radiowe RF

Skuteczne ujędrnienie skóry możliwe jest do osiągnięcia dzięki zabiegowi opartemu o fale radiowe. Nagrzewanie tkanek prowadzi do skrócenia włókien kolagenowych i produkcji nowego kolagenu odmładzając skórę.

Firming Perfection

Marka Thalion przygotowała dedykowany zabieg ujędrniający myśląc o wszystkich tych, którzy poprzez nadmierne opalanie, nagłą redukcję tkanki tłuszczowej, niewłaściwą dietę lub ciąże czują potrzebę poprawy kondycji skóry. Zabieg zbudowany na bazie okładu z alg i ekstraktów roślinnych, połączony z masażem wybranych partii ciała, to bardzo dobre rozwiązanie, które poprzez pielęgnacje wydatnie poprawia sprężystość skóry.

Maderoterapia

Maderoterapia to bardzo skuteczny i bezbolesna terapia antycellultowa i ujędrniająca, która łączy w sobie dreanaż limfatyczny z masażem manulanym oraz intensywną pracą drewnianymi narzędziami.

Mezoterapia bezigłowa

Odpowiednio dobrane preparaty bogate w składniki aktywne potrafią w znaczący sposób wpłynąć na jędrność i sprężystość skóry. Warto jednak zadbać o jak najlepszą ich aplikację, którą wspiera zabieg mezoterapii bezigłowej. W trakcie tej bezinwazyjnej formy mezoterapii dochodzi do głębszej aplikacji preparatu, co wymiernie wpływa na efekt!

Twój zapis do newslettera niestety nie zakończył się sukcesem. Prosimy ponowić próbę.
Dziękujemy za zapis do newslettera!

Poznaj nasz newsletter!

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności      
Rozumiem