Zabiegi ujędrniające ciało

Jędrna skóra, to zdrowa skóra! Dlatego bardzo często nasi Goście wybierają zabiegi dedykowane ujędrnieniu skóry i poprawie jej sprężystości. Wśród najpopularniejszych pojawiają się zarówno te, które wykorzystują technologię kosmetologiczną, jak i zabiegi pielęgnacyjne bazujące na sile używanych preparatów.

Jak możemy ujędrnić Twoje ciało?

Jeden z popularniejszych zabiegów polega na mikronakłuwaniu skóry, co pobudza jej regenerację i zwiększa poziom aplikacji kosmetyków. Zabieg bazujący na falach radiowych obkurcza włókna kolagenowe i stymuluje powstawania nowych poprzez nagrzewanie tkanek. Zabieg marki Thalion, dedykowany ujędrnieniu, opiera się za to na algach i ekstraktach roślinnych, które w połączeniu z masażem zwiększają ujędrnienie skóry w sposób bardzo efektywny!


Mezoterapia mikroigłowa

Jędrność skóry, to oznaka jej zdrowia i dobrej kondycji. Teraz poprawa tego parametru możliwa jest dzięki zabiegowi mezoterapii mikroigłowej. Delikatne nakłucia stymulują regenerację skóry, a podane głębiej niż w trakcie tradycyjnej pielęgnacji składniki aktywne pozwalają na zrealizowanie Twojego pielęgnacyjnego celu!

Ferulac Classic

Dobroczynny wpływ kwasu ferulowego oraz substancji opartych na witaminie C wydatnie wpływa na ujędrnienie skóry. Konstrukcja peelingu chemicznego niweluje występowanie wolnych rodników, a uzupełniające peeling preparaty wspierają proces powstawania nowego kolagenu.

Oczyszczanie wodorowe

Zabieg, który przede wszystkim kojarzony jest z oczyszczaniem skóry, bardzo dobrze wpływa też na jej jędrność. Spowodowane jest to użyciem wodoru, który niweluje wolne rodniki, a także kończącym etapem, czyli masażem liftingującym.

Fale radiowe RF

Skuteczne ujędrnienie skóry możliwe jest do osiągnięcia dzięki zabiegowi opartemu o fale radiowe. Nagrzewanie tkanek prowadzi do skrócenia włókien kolagenowych i produkcji nowego kolagenu odmładzając skórę.

Firming Perfection

Marka Thalion przygotowała dedykowany zabieg ujędrniający myśląc o wszystkich tych, którzy poprzez nadmierne opalanie, nagłą redukcję tkanki tłuszczowej, niewłaściwą dietę lub ciąże czują potrzebę poprawy kondycji skóry. Zabieg zbudowany na bazie okładu z alg i ekstraktów roślinnych, połączony z masażem wybranych partii ciała, to bardzo dobre rozwiązanie, które poprzez pielęgnacje wydatnie poprawia sprężystość skóry.

Maderoterapia

Maderoterapia to bardzo skuteczny i bezbolesna terapia antycellultowa i ujędrniająca, która łączy w sobie dreanaż limfatyczny z masażem manulanym oraz intensywną pracą drewnianymi narzędziami.

Mezoterapia bezigłowa

Odpowiednio dobrane preparaty bogate w składniki aktywne potrafią w znaczący sposób wpłynąć na jędrność i sprężystość skóry. Warto jednak zadbać o jak najlepszą ich aplikację, którą wspiera zabieg mezoterapii bezigłowej. W trakcie tej bezinwazyjnej formy mezoterapii dochodzi do głębszej aplikacji preparatu, co wymiernie wpływa na efekt!

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności      
Rozumiem