Redukcja obrzęku nóg

Opuchnięte i ociężałe nogi, to bardzo dokuczliwy problem, który ma liczne podłoża. Długotrwała praca w tej samej pozycji, aktywność fizyczna, ciąża. Wszystkie te okoliczności sprzyjają powstawaniu zastojów limfy oraz rosnącemu napięciu mięśni, co powoduje uczucie obolałych nóg. Rozwiązaniem pielęgnacyjnym w tej sytuacji jest dobranie odpowiedniego zabiegu, który pozwoli pobudzić układ limfatyczny i poprawić komfort codziennego funkcjonowania.

Zabiegi redukujące obrzęk nóg

Do naszego Salonu bardzo często trafiają osoby mające problem opuchniętych nóg. Regularne korzystanie z proponowanych przez nas zabiegów pozwala osiągnąć cel jakim jest redukcja obrzęku. Mamy nadzieję, że jeśli i Ty szukasz rozwiązania w tej kategorii, to skorzystasz z jednego z proponowanych zabiegów i dołączysz do grona zadowolonych Gości Salonu od.NOVA!


Toned Legs

Kilkuetapowy zabieg, który stworzony został przez markę Thalion specjalnie z myślą o osobach skarżących się na obolałe i ociężałe nogi. Nasi Goście chwalą jego efekty, a my wiemy w czym tkwi jego sekret! To między innymi drenujący masaż nóg, który pobudza do pracy układ limfatyczny, a także używane w trakcie zabiegu preparaty w tym np. odsolona woda morska i magnez, którymi nasączone są wykorzystywane do owinięcia nóg bandaże.

Toned Legs

Jednym z polecanych rozwiązań jest specjalnie przygotowany masaż stóp, który dzięki zastosowanej technice usprawnia drenaż limfy doprowadzając do zmniejszenia obrzęku i zaniku uczucia obolałych i ociężałych nóg. Wzorowany na tajskiej technice masażu rewelacyjnie sprawdza się przy codziennym dyskomforcie nóg spowodowanym trybem życia.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności      
Rozumiem