Redukcja obrzęku nóg

Opuchnięte i ociężałe nogi, to bardzo dokuczliwy problem, który ma liczne podłoża. Długotrwała praca w tej samej pozycji, aktywność fizyczna, ciąża. Wszystkie te okoliczności sprzyjają powstawaniu zastojów limfy oraz rosnącemu napięciu mięśni, co powoduje uczucie obolałych nóg. Rozwiązaniem pielęgnacyjnym w tej sytuacji jest dobranie odpowiedniego zabiegu, który pozwoli pobudzić układ limfatyczny i poprawić komfort codziennego funkcjonowania.

Zabiegi redukujące obrzęk nóg

Do naszego Salonu bardzo często trafiają osoby mające problem opuchniętych nóg. Regularne korzystanie z proponowanych przez nas zabiegów pozwala osiągnąć cel jakim jest redukcja obrzęku. Mamy nadzieję, że jeśli i Ty szukasz rozwiązania w tej kategorii, to skorzystasz z jednego z proponowanych zabiegów i dołączysz do grona zadowolonych Gości Salonu od.NOVA!


Toned Legs

Kilkuetapowy zabieg, który stworzony został przez markę Thalion specjalnie z myślą o osobach skarżących się na obolałe i ociężałe nogi. Nasi Goście chwalą jego efekty, a my wiemy w czym tkwi jego sekret! To między innymi drenujący masaż nóg, który pobudza do pracy układ limfatyczny, a także używane w trakcie zabiegu preparaty w tym np. odsolona woda morska i magnez, którymi nasączone są wykorzystywane do owinięcia nóg bandaże.

Toned Legs

Jednym z polecanych rozwiązań jest specjalnie przygotowany masaż stóp, który dzięki zastosowanej technice usprawnia drenaż limfy doprowadzając do zmniejszenia obrzęku i zaniku uczucia obolałych i ociężałych nóg. Wzorowany na tajskiej technice masażu rewelacyjnie sprawdza się przy codziennym dyskomforcie nóg spowodowanym trybem życia.

Twój zapis do newslettera niestety nie zakończył się sukcesem. Prosimy ponowić próbę.
Dziękujemy za zapis do newslettera!

Poznaj nasz newsletter!

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności      
Rozumiem