Pielęgnacja skóry naczyniowej

Nadreaktywność skóry naczyniowej doprowadza do częstych i nieestetycznych zmian skórnych i powoduje pojawianie się rumienia. Domowe zadbanie o tak wrażliwą skórę nie jest proste i dlatego też przygotowaliśmy rozbudowane menu zabiegowe dedykowane osobom, które na co dzień muszą zmagać się ze skórą naczyniową.

Jakie zabiegi dla skóry naczyniowej?

Bardzo ważnym elementem tych zabiegów jest „zagęszczenie skóry”, dzięki któremu naczynia stają się mniej widoczne, a także głęboka penetracja dobroczynnych składników aktywnych, która możliwa jest np. dzięki mikronakłuciom w trakcie mezoterapii, czy dogłębnemu oczyszczeniu skóry przed podaniem dedykowanej ampułki. W trakcie zabiegu oxybrazji, sól fizjologiczna poprawia strukturę skóry, a na dodatek jej niska temperatura wyraźnie wzmacnia naczynia. Alternatywą są również zabiegi pielęgnacyjne. Przykładowo, marka Phyris przygotowała zabieg w pełni dedykowany posiadaczom skóry naczyniowej – wśród używanych składników aktywnych znajdują się bardzo delikatne i bezpieczne substancje, a o sukcesie decydują enzymy bio-tech, które wyłapują wolne rodniki osłabiające ściany naczyń.


Peeling kawitacyjny

Zabieg ten bazuje na dogłębnym oczyszczeniu skóry oraz podaniu ampułki i maski z indywidualnie dobranymi substancjami aktywnymi. To właśnie one dzięki głębszemu przenikaniu do skóry po peelingu, pozytywnie wpłyną na realizację Twojego celu i zaopiekują się wymagającą skórą naczyniową.

Oxybrazja

Delikatna forma mikrodermabrazji znalazła szczególne uznanie u osób posiadających skórę wrażliwą i naczyniową. Jest to bardzo skuteczna forma złuszczenia naskórka, która odbywa się za pośrednictwem tlenu z butli oraz schłodzonej soli fizjologicznej wzmacniającej ściany naczyń. Poprawa struktury skóry oraz jej kolorytu, to efekt jakiego możesz się po tym zabiegu spodziewać.

Couperose Sensitive

Bezkonkurencyjny zabieg pielęgnacyjny dla skóry naczyniowej! Autorskie rozwiązanie marki Phyris bazujące na użyciu enzymów bio-tech uskutecznia wyłapywanie wolnych rodników, które osłabiają ściany naczyń negatywnie wpływając na kondycję skóry naczyniowej. W zabiegu tym wykorzystywane jest wiele delikatnych składników używanych na co dzień w przemyśle farmaceutycznym, takich jak np. pantenol, co sprawia, że Couperose Sensitive idealnie sprawdzi się przy cerze naczyniowej.

Marine See Change

Forma tego zabiegu wydatnie poprawia regenerację skóry, jej nawilżenie oraz niweluje podrażnienia. Bardzo dobrze sprawdzi się przy pielęgnacji skóry naczyniowej oraz jako profilaktyka anti age. O wyjątkowości zabiegu stanowi gwarantująca głęboką penetrację składników aktywnych „druga skóra”, czyli nasączony płat z biocelulozy. Rewitalizacja skóry gwarantowana!

Peelingi chemiczne Mediderma

Wysoka zawartość kwasu azelainowego w pełni rekomenduje peeling chemiczny Mediderma, jako idealne rozwiązanie dla skóry naczyniowej, z tendencją do występowania rumienia lub drobnych niedoskonałości.

Mezoterapia mikroigłowa

Bardzo skuteczny i często wybierany przez naszych Gości zabieg, który nie tylko wspiera samoodnowę i regernację skóry, ale także zapewnia głębszą aplikację składników aktywnych. Zawdzięczamy to mikronakłuciom, do których dochodzi podczas zabiegu. Dzięki temu mezoterapia mikroigłowa skutecznie sprawdzi się jako zabieg dedykowany skórom naczyniowym.

Mezoterapia bezigłowa

Ten bezinwazyjny zabieg wydatnie wspiera pielęgnacje nawet tak wymagającej skóry jaką bez wątpienia jest skóra naczyniowa. Dzięki możliwościom personalizacji zabiegu podane zostaną preparaty idealne dla tej skóry, a forma zabiegu nie doprowadzi do naruszenia ciągłości naskórka.

Twój zapis do newslettera niestety nie zakończył się sukcesem. Prosimy ponowić próbę.
Dziękujemy za zapis do newslettera!

Poznaj nasz newsletter!

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności      
Rozumiem