Redukcja zmian trądzikowych

Częstym celem naszych gości jest redukcja zmian trądzikowych, które zaburzają strukturę skóry i wyglądają nieestetycznie. Na szczęście mamy dla nich rewelacyjne rozwiązania! Jednym z zabiegów dedykowanych zmianom trądzikowym jest oxybrazja, która dzięki dostarczaniu tlenu do tkanek niszczy środowisko sprzyjające rozwojowi bakterii odpowiedzialnych za powstawanie zmian. Diamentowa forma mikrodermabrazji umożliwi głębsze złuszczenie naskórka i pobudzi skórę do samoodnowy, co zredukuje zmiany trądzikowe i drobne blizny.

Zabiegi matujące i redukujące zmiany skórne

Jeśli jednak nie chcesz skorzystać ze specjalistycznej aparatury, to możesz wybrać zabieg pielęgnacyjny stworzony z myślą o Twoim problemie. Marka Phyris na bazie srebra oparła zabieg Acne Control, który osiąga rewelacyjne efekty w zakresie matowienia skóry i poprawy jej struktury.


Oxybrazja

Fantastyczny zabieg dla osób ze zmiana trądzikowymi. Oxybrazja dzięki dostarczaniu tlenu do skóry niszczy środowisko rozwojowe beztlenowych bakterii, które są jedną z przyczyn powstawania trądziku. Ta delikatna forma złuszczania naskórka idealnie sprawdzi się przy realizacji celu, jakim jest redukcja trądzikowych zmian.

Oczyszczanie wodorowe

Pierwszy etap tego zabiegu doskonale oczyszcza pory, a aplikowany w trakcie kwas salicylowy reguluje wydzielanie sebum, przez co zabieg idealnie sprawdza się przy zmianach trądzikowych.

Mikrodermabrazja diamentowa

Zabieg bardzo skuteczny dla osób chcących zredukować powstałe zmiany trądzikowe. Dzięki głębokiemu złuszczeniu naskórka dochodzi do redukcji blizn i zwężenia ujść gruczołów łojowych.

Acne Control

Dezynfekująca moc srebra to sekret Acne Control. Dzięki użyciu go w tym zabiegu marki Phyris możliwe jest osiągnięcie widocznych rezultatów zarówno w obszarze poprawy struktury skóry jak i w celu zmatowienia jej.

Peelingi chemiczne Mediderma

Peelingi chemiczne Mediderma, to idealne rozwiązanie dla skóry trądzikowej. Z pomocą przychodzą tu preparaty bogate w kwas azelainowy lub kwas migdałowy, a także dedykowany dodatek przeciwtrądzikowy.

Twój zapis do newslettera niestety nie zakończył się sukcesem. Prosimy ponowić próbę.
Dziękujemy za zapis do newslettera!

Poznaj nasz newsletter!

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności      
Rozumiem