Poprawa kolorytu skóry

Zdrowy wygląd skóry jest najlepszym potwierdzeniem jej świetnej kondycji. Niestety coraz więcej osób dotyka problem poszarzałej skóry wywoływany przez np. dym tytoniowy czy smog. Na szczęście istnieje wiele metod, które w takiej sytuacji sprawdzą się rewelacyjnie!

Zabiegi poprawiające koloryt skóry

W walce z kolorytem swojej skóry możesz sięgnąć po zabiegi wykorzystujące najnowocześniejsze urządzenia kosmetologiczne. W niektórych przypadkach już sam ich przebieg w sposób znaczący rozjaśni skórę, w innych wesprze go dedykowana ampułka, która dzięki skutecznemu przenikaniu w głąb skóry przyniesie efekty dużo lepsze od tradycyjnych metod. Oczywiście możesz skorzystać również z zabiegów pielęgnacyjnych takich jak np. Retinol Anti Age, zabieg stworzony z myślą o skórach dojrzałych, który nie tylko rozjaśni skórę, ale i zredukuje drobne zmarszczki.


Ferulac Classic

Bardzo skuteczny zabieg wyrównujący koloryt skóry oraz rozświetlający ją. Niepodrażniający peeling chemiczny zbudowany na bazie kwasu ferulowego, to doskonały wybór spośród zabiegów poprawiających koloryt!

Oxybrazja

Doskonałe oczyszczenie i pobudzenie do odnowy skóry wspiera proces poprawy jej kolorytu. Skuteczne połączenie tlenu z solą fizjologiczną gwarantuje rozjaśnienie skóry. Zabieg bardzo dobrze sprawdzi się przy skórze wrażliwej, naczyniowej.


Anti Pigment

Niwelacja przebarwień posłonecznych i potrądzikowych, to bardzo częsty cel naszych Gości. Dlatego przygotowaliśmy dedykowane rozwiązanie w postaci zabiegu Anti Pigment, który indywidualnie dobieramy do powodów powstawania przebarwień..

Oczyszczanie wodorowe

Bezkonkurencyjny zabieg oczyszczający, który dzięki wielu etapom posiada pozytywny wpływ również na poprawę kolorytu skóry. Zawdzięcza to aplikacji witaminy C wyrównującej koloryt.

Peelingi chemiczne Mediderma

Wiele preparatów używanych w trakcie zabiegów opartych o peelingi chemiczne Mediderma posiada właściwości poprawiające koloryt skóry. Wśród nich znajdziesz między innymi kwas azelainowy łagodzący rumień czy kwas migdałowy rozjaśniający przebarwienia.

Retinol Anti Age

Niesamowite efekty w zakresie poprawy kolorytu skóry zabieg ten zawdzięcza dużej zawartości retinolu. Jest to jeden z najskuteczniejszych składników preparatów przeciwzmarszczkowych, który odpowiada również za rozjaśnienie poszarzałej skóry, poprawę jej kolorytu i redukcję drobnych przebarwień.

Mezoterapia mikroigłowa

Skuteczna aplikacja składników aktywnych, to klucz do sukcesu! Mikroigłowa forma mezoterapii umożliwia głębokie dostanie się cennych substancji, dzięki licznym i drobnym nakłuciom. Dobrana indywidualnie ampułka wydatnie poprawi koloryt skóry pozwalając nam na realizację Twojego celu.

Mezoterapia bezigłowa

Indywidualnie dobrane preparaty pozwalają osiągać w trakcie zabiegu mezoterapii bezigłowej wiele celów. W trakcie cebiegu, mimo że nie dochodzi do przerwania ciągłości naskórka, wybrany preparat aplikowany jest skuteczniej niż w trakcie tradycyjnej pielęgnacji.

Twój zapis do newslettera niestety nie zakończył się sukcesem. Prosimy ponowić próbę.
Dziękujemy za zapis do newslettera!

Poznaj nasz newsletter!