Redukcja blizn i rozstępów

Nikt nie lubi gdy jakiekolwiek zmiany skórne wpływają na nasz wygląd zaburzając pewność siebie i dobre samopoczucie. Niestety często „siła wyższa” doprowadza do tego, że na naszym ciele pojawiają się ślady, które niewiele mają wspólnego z urokiem i pożądanym wyglądem. Dlatego też tak często celem naszych Gości jest jak najmocniejsza redukcja powstałych rozstępów i blizn. Nawet tych pooperacyjnych, które z założenia usunąć jest bardzo trudno i powinny do końca życia przypominać nam o doznanym urazie. Nic bardziej mylnego!

Redukcja rozstępów i blizn po porodzie i nie tylko!

Zarówno w przypadku drobnych blizn i rozstępów, jak i przy większych śladach, dysponujemy rozwiązaniami, które zniwelują lub całkowicie usuną powstałe zmiany, co pozwoli ponownie cieszyć się idealnym wyglądem skóry całego ciała. Ważne jest jednak dobranie odpowiedniej terapii, dlatego jeśli nie jesteście pewni, który zabieg dla Was okaże się najlepszy – spotkajmy się na niezobowiązujących, darmowych konsultacjach, podczas których zaproponujemy rozwiązanie najlepsze do zastanego problemu. Pomogliśmy już wielu naszym Gościom, z chęcią pomożemy i Tobie!


Karboksyterapia

Spłycenie blizn i rozstępów za pomocą medycznego dwutlenku węgla, to jeden z ulubionych zabiegów naszych Gości. Rewelacyjne efekty i dobroczynny wpływ na strukturę i jędrność skóry w obszarze zabiegowym, zostały docenione przez wielu z nich!

Mezoterapia mikroigłowa

W procesie niwelowania blizn i rozstępów istotna jest samoodnowa i regeneracja skóry w miejscu zabiegowym. Dzięki mikronakłuciom, na których bazuje ta forma mezoterapii, dochodzi do stymulacji skóry do odbudowy i poprawienia jej struktury. Zabieg polecamy zwłaszcza przy usuwaniu drobnych blizn na skórze twarzy.

Mikrodermabrazja diamentowa

Rewelacyjna forma złuszczania naskórka głęboko oddziałuje na skórę, dzięki czemu ta staje się gładka i pozbawiona blizn i rozstępów. Zabieg prowadzi do syntezy kolagenu i elastyny, dzięki czemu odbudowuje skórę i długotrwale poprawia jej strukturę.

Firming Perfection

Idealny zabieg, którego celem jest redukcja rozstępów i zahamowanie powstawania nowych. Swoje właściwości zawdzięcza zarówno używanym w trakcie preparatom, jak i masażowi skoncentrowanemu na problematycznych częściach ciała. Wstęp do zabiegu stanowi peeling całego ciała oraz okład z alg i ekstraktów roślinnych.

Mezoterapia bezigłowa

Bezinwazyjny i bezpieczny zabieg, który nie tylko potęguje aplikację używanych w jego trakcie składników aktywnych, ale także wspiera proces samoodnowy skóry.

Twój zapis do newslettera niestety nie zakończył się sukcesem. Prosimy ponowić próbę.
Dziękujemy za zapis do newslettera!

Poznaj nasz newsletter!

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności      
Rozumiem