Odmłodzenie (redukcja i wygładzenie zmarszczek)

Marzeniem każdej osoby jest jak najdłuższe utrzymanie świetnej kondycji skóry, która wygląda zdrowo i młodo! Dlatego znaczna część wykonywanych zabiegów pielęgnacyjnych ma na celu odmłodzenie skóry i zredukowanie pojawiających się zmarszczek. Ważne jednak by w procesie tym wybrać naprawdę skuteczne rozwiązania. Polecamy skorzystanie zarówno ze sprawdzonej technologii kosmetologicznej, jak i dedykowanych celom anty-aging zabiegów pielęgnacyjnych.

Jak redukujemy i wygładzamy zmarszczki?

Wśród bogatej oferty zabiegowej znajdziesz między innymi karboksyterapię, która dzięki medycznemu dwutlenkowi węgla pobudza skórę do regeneracji doprowadzając do produkcji kolagenu i elastyny. Nagrzanie tkanek w trakcie zabiegu wykorzystującego fale radiowe obkurcza włókna kolagenowe, co poprawia napięcie skory i redukuje zmarszczki. Zabieg pielęgnacyjny bogaty w retinol prowadzi do odbudowy i odmłodzenia skóry. Niezależnie od formy, którą wybierzesz, efekt odmłodzenia, poprawy sprężystości skóry i redukcji zmarszczek jest pewny!


Masaż twarzy

Nasz autorski masaż twarzy opracowany na podstawie bogatych doświadczeń i licznych szkoleń, stanowi idealną profilatykę przeciwstarzeniową skóry twarzy, a także hamuje proces powstawania zmarszczek.

Retinol Anti Age

Retinol to jeden z najskuteczniejszych składników kosmetyków anty-aging. Dlatego też jego obecność w tym dedykowanym skórze dojrzałej zabiegu nie powinna nikogo dziwić. Głęboka aplikacja retinolu prowadzi do odbudowy, regeneracji i wygładzenia skóry niwelując zmarszczki i nierówną jej teksturę.

ReGeneration

Silnie regenerujący zabieg swoją skuteczność zawdzięcza nowoczesnej technologii opracowywania preparatów kosmetycznych. Dzięki niej substancje wnikają wgłąb skóry wydatnie poprawiając jędrność i napięcie skóry, a także silnie ją odżywiając.

Marine See Change

Trzy rodzaje alg i nasączony substancjami aktywnymi, świetnie przylegający do skóry płat z biocelulozy, to gwaranty sukcesu zabiegu Marine See Change. Jest to doskonały zabieg dla wszystkich posiadaczy skóry dojrzałej i przesuszonej, bo nie tylko wyraźnie odmładza i rewitalizuje skórę, ale również silnie ją nawilża.

Rytuał dla okolic oczu

Jest to autorski rytuał dla okolic oczu, który w sposób bezinwazyjny zapewnia kompleksową pielęgnacje bardzo wymagającej okolicy spowalniając proces starzenia się skóry wokół oczu.

Peelingi chemiczne Mediderma

Wysoka zawartość kwasu migdałowego w peelingu chemiczny marki Mediderma wydatnie wpływa na odświeżenie i odmłodzenie wyglądu skóry, a także usuwa drobne przebarwienia.

Mezoterapia mikroigłowa

Pobudzenie skóry do samoodnowy i regeneracji wydatnie wpływa na jej odmłodzenie i redukcję drobnych zmarszczek. Możliwe jest to dzięki kontrolowanym nakłuciom, do których dochodzi w trakcie zabiegu. Dodatkowo podawana ampułka przenika głębiej do skóry, co w sposób znaczący wpływa na większą efektywność zabiegu.

Mezoterapia bezigłowa

Skóra dojrzała wymaga szczególnej pielęgnacji. W sposób wydatny wspiera ją między innymi zabieg mezoterapii bezigłowej, który umożliwia skuteczniejszą aplikację składników aktywnych. W trakcie bezinwazyjnego zabiegu podajemy ampułkę, która wnika głębiej niż podczas tradycyjnej pielęgnacji, co przynosi rewelacyjny efekt zabiegu!

Fale radiowe RF

Skuteczne odmłodzenie gwarantuje zabieg z wykorzystaniem fal radiowych, które powodują obkurczenie włókien kolagenowych, co w sposób zauważalny poprawia napięcie skóry i redukuje widoczne zmarszczki. Zabieg ten jest bardzo bezpieczny!

Karboksyterapia

Zabieg karboksyterapii, to skuteczny zabieg odmładzający, który poprawia strukturę skóry, stymuluje powstawanie naczyń krwionośnych, co prowadzi do produkcji kolagenu i elastyny. Seria zabiegów przynosi wymierne i widoczne efekty naszym Gościom!

Twój zapis do newslettera niestety nie zakończył się sukcesem. Prosimy ponowić próbę.
Dziękujemy za zapis do newslettera!

Poznaj nasz newsletter!

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności      
Rozumiem