Twój Cel kosmetyczny

Nie musisz wiedzieć jaki zabieg najlepiej nawilża skórę, a który idealnie sprawdzi się przy cerze wrażliwej. To nie Twoja rola, by znać się na typach skóry idealnych dla mikrodermabrazji, mezoterapii czy peelingu kawitacyjnego. Nie! To jest nasz obowiązek i to nam pozwól oddać proces dopasowania idealnego zabiegu to Twojej skóry i Twojego celu!

Jaki jest Twój cel kosmetyczny?

By wprowadzić Cię jednak w nie taki prosty świat, przygotowaliśmy kilka podstron, na których zależnie od Twojego celu poznasz dopasowane do niego zabiegi. Zależnie od tego czy chcesz swoją skórę oczyścić, nawilżyć czy ujędrnić, możesz wybrać konkretny zabieg z naszej listy. Chcesz zredukować cienie pod oczami lub zmiany trądzikowe? Chcesz poprawić koloryt skóry? Może chcesz zredukować cellulit? Nic prostszego! Poznaj szczegóły naszej oferty na dedykowanych podstronach i wybierz zabieg, który formą i przebiegiem pasuje do Ciebie najbardziej!


Zabiegi Oczyszczające

Naturalne zanieczyszczenia skóry, resztki kosmetyków, smog… Codziennie wiele czynników wpływa negatywnie na kondycję naszej skóry. W trosce o jej pielęgnacje i skuteczną aplikację używanych kosmetyków konieczne jest korzystanie ze sprawdzonych i skutecznych metod oczyszczania skóry.

Nawilżenie

Problem odwodnionej lub suchej skóry jest bardzo popularny i kłopotliwy. Dlatego też przygotowaliśmy specjalną ofertę zabiegów nawilżających, w których znajdziesz klasyczne zabiegi pielęgnacyjne, jak i przyjemny i odprężający masaż świecą.

Ujędrnienie

Poprawa struktury skóry i zwiększenie jej sprężystości to zadanie trudne do realizacji za pomocą domowych sposobów. Dlatego oddajemy w Twoje ręce ofertę zabiegów poprawiających ujędrnienie skóry. Znajdziesz tutaj między innymi zabiegi wykorzystujące specjalistyczną aparaturę kosmetologiczną.

Odmłodzenie (redukcja zmarszczek)

Skóra dojrzała wymaga szczególnej pielęgnacji. Dlatego w naszej ofercie połączyliśmy liczne zabiegi pielęgnacyjne bazujące na najwyższej jakości produktach kosmetycznych, z zabiegami opartymi o sprawdzoną aparaturę kosmetologiczną.

Relaks

Nie samą pielęgnacją żyje człowiek! Czasami warto nasz Salon odwiedzić w celu chwilowej ucieczki, odprężenia i błogiego relaksu. Fantastyczne masaże i egzotyczne rytuały, to właśnie odpowiedź na tę potrzebę, którą z przyjemnością Tobie polecamy.

Redukcja cieni i obrzęków pod oczami

Delikatna i bardzo cienka skóra okolic oczu wymaga szczególnej uwagi. Redukcja cieni i obrzęków możliwa jest zarówno poprzez profesjonalny zabieg pielęgnacyjny, jak i dzięki użyciu specjalistycznej aparatury.

Pielęgnacja skóry naczyniowej

Wrażliwa skóra naczyniowa wymaga specjalnego podejścia. Dlatego przygotowaliśmy dedykowane menu zabiegowe dla wszystkich posiadaczy właśnie tego typu skóry. Od bezpiecznych i delikatnych zabiegów z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń, po delikatne i niepodrażniające zabiegi pielęgnacyjne.

Redukcja zmian trądzikowych

Redukcja zmian trądzikowych, to cel, który bardzo często stawiają przed nami nasi Goście. Z chęcią polecamy jeden z dedykowanych zabiegów, który wygładza skórę, a także pobudza ją do samoodnowy i regeneracji.

Poprawa kolorytu skóry

Poszarzała skóra wyraźnie wpływa na nasz wygląd i samopoczucie. Warto zatem uciec do profesjonalnych metod poprawiających jej koloryt. Od pielęgnacyjnych zabiegów anty-age, po te wykorzystujące profesjonalne urządzenia. Szeroka gama zabiegów czeka na Ciebie!

Zwężenie porów

Zabiegi oparte o aparaturę kosmetologiczną, czy profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne stworzone przez topowe marki kosmetyczne? Samemu zadecyduj jaką metodę wybierasz w celu zwężenia porów.

Redukcja blizn i rozstępów

Blizny, nawet te pooperacyjne, czy rozstępy, to częsty problem negatywnie wpływający na estetykę skóry twarzy lub ciała. Dlatego przygotowaliśmy rozwiązanie dedykowane temu celowi, które poprawiają strukturę skóry i stymulują jej samoodnowę.

Cellu contour

Zmora wielu naszych Gości! Sposobów na walkę z cellulitem jest wiele, ale niewiele z nich jest tak skutecznych jak proponowane przez nas zabiegi. Intensywne masaże stworzone z myślą o redukcji cellulitu, czy profesjonalna aparatura, to najlepsze rozwiązania zwalczające ten problem!

karboksyterapia

Zarówno profesjonalne urządzenia jak i dedykowane zabiegi rewelacyjnie spiszą się w procesie redukcji tkanki tłuszczowej. Niezależnie od jej podłoża, zabiegi pielęgnacyjne stanowią rewelacyjne uzupełnienie działań podejmowanych w celu zmniejszenia obwodów ciała.

Redukcja obrzęku nóg

Przy wysokiej aktywności fizycznej, wielogodzinnej pracy w pozycji siedzącej lub stojącej, jak i w okresie ciąży, problem obrzęku nóg zakłóca komfort życia. Dlatego mamy dla Ciebie dedykowane rozwiązania, które za pomocą drenujących technik i wykorzystywanych preparatów zredukują obrzęk przynosząc Tobie ulgę.

Twój zapis do newslettera niestety nie zakończył się sukcesem. Prosimy ponowić próbę.
Dziękujemy za zapis do newslettera!

Poznaj nasz newsletter!