Zabiegi oczyszczające

Głęboko oczyszczona skóra, to podstawa skutecznej pielęgnacji. Domowe sposoby często zawodzą, a na skórze pozostaje zrogowaciały naskórek, drobne zanieczyszczenia czy resztki kosmetyków. Dlatego idealnym wstępem do profesjonalnej pielęgnacji jest głębokie oczyszczenie skóry. W tym celu skorzystać możesz z jednego z popularnych zabiegów. W naszej ofercie znajdziesz zarówno zabiegi wykorzystujące profesjonalne urządzenia kosmetologiczne, jak i skuteczne formy pielęgnacji, których wstępem jest żelowy peeling na bazie kryształów soli morskiej.

Zabiegi oczyszczające podstawą pielęgnacji

Niezależnie od wybranej formy liczyć możesz na dogłębne oczyszczenie skóry i poprawę jej tekstury, co będzie najlepszym możliwym wstępem do dalszej pielęgnacji: nawilżenia i ujędrnienia.


Peeling kawitacyjny

Skuteczne oczyszczenie w bardzo krótkim czasie gwarantuje zabieg peelingu kawitacyjnego. Usuwa on z powierzchni skóry najmniejsze zabrudzenia czy resztki kosmetyków odblokowując ujścia gruczołów łojowych. Jest to zdecydowanie jedna z popularniejszych form oczyszczenia skóry twarzy.

Oczyszczanie wodorowe

Jest to bardzo skuteczny zabieg oczyszczający, który umożliwia osiągnięcie ponadprzeciętnych efektów. Wieloetapowość zabiegu wpływa na bardzo dokładne oczyszczenie skóry twarzy, szyi i dekoltu.

Oxybrazja

Oxybrazja to bezpieczna i delikatna metoda złuszczenia naskórka, która idealnie oczyści skórę nie powodując podrażnień. Swoją moc zabieg ten zawdzięcza unikalnemu połączeniu tlenu z solą fizjologiczną, która złuszcza martwy naskórek oraz szybko i skutecznie poprawia strukturę skóry.

Mikrodermabrazja diamentowa

Bardzo skuteczna forma usuwania zrogowaciałego naskórka i wszelkich zanieczyszczeń. Zabieg mikrodermabrazji poprawia strukturę skóry i dostarcza rewelacyjny efekt oczyszczający. Jest to idealne rozwiązanie poprzedzające dalszą pielęgnacje i aplikacje składników aktywnych.

Lasting Nutrition

Zabieg ten profesjonalizuje podstawowe elementy domowej pielęgnacji. Głębokie nawilżenie i poprawę kondycji skóry gwarantuje kremowa maska, która nakładana jest na całe ciało. Przed nią jednak następuje peeling na bazie kryształów soli morskiej, który skutecznie oczyszcza skórę przygotowując do dalszych etapów pielęgnacji.

Lasting Nutrition

Alternatywą dla Lasting Nutrition jest druga forma zabiegu przygotowana przez markę Thalion. W niej pierwszym etapem jest wybrany peeling, który głęboko oczyszcza i detoksykuje. Po nim natomiast na ciało nałożone zostanie aksamitne mleczko lub krem odżywczy, które sprawią, że Twoja oczyszczona skóra stanie się bardzo przyjemna w dotyku.