Redukcja cieni i obrzęków pod oczami

Dziesiątki rozmów dziennie, setki mijanych osób, wymiany spojrzeń... Kontakt wzrokowy utrzymujemy codziennie z wieloma osobami, więc zadbana skóra okolic oczu jest bardzo istotna. Jak na złość, jest to też okolica bardzo trudna do pielęgnacji, ponieważ skóra jest cieńsza, co uwypukla powstałe obrzęki. Dla wszystkich osób chcących zredukować cienie i obrzęki pod oczami mamy dwa bardzo skuteczne rozwiązania!

Jak zredukować cienie i obrzęki pod oczami?

Pierwsze z nich bazuje na medycznym dwutlenku węgla, który podajemy w bezpieczny i kontrolowany sposób. Pozwala on zredukować obrzęk i poprawić wygląd skóry. Seria zabiegów na tę delikatną okolicę bardzo efektywnie wpływa na redukcję cieni. Alternatywą jest dedykowany skórze okolic oczu zabieg Golden Eye. Lipidowa maska regeneruje skórę, a drenujący masaż zmniejsza istniejący obrzęk.


Karboksyterapia

Medyczny dwutlenek węgla podawany w sposób bezpieczny i kontrolowany skutecznie redukuje obrzęki w okolicy oczu oraz poprawia strukturę tej delikatnej skóry. Regularne korzystanie z karboksyterapii pozwoli Tobie zniwelować widoczne cienie pod oczami.

Rytuał dla okolic oczu

Jest to autorski zabieg na okolice oczu, który w sposób bezinwazyjny zapewnia kompleksową pielęgnacje bardzo wymagającej skóry w okolicy oczu. Skutecznie niweluje obrzęki poprzez zastosowany drenaż limfatyczny.

Masaż twarzy

Autorski masaż twarzy dzięki odpowiednio dobranym technikom i ruchom stanowi skuteczną alternatywę do zabiegów inwazyjnych, która redukuje obrzęki i cienie pod oczami. Idealne efekty przynosi w połączeniu z zabiegiem karboksyterapii.

Golden Eye

Zabieg ten został stworzony specjalnie dla delikatnej i cieńszej skóry okolic oczu. Golden Eye łączy w sobie maskę na bazie lipidów, która odżywia i regeneruję skórę, a także drenujący masaż, który niweluje nieestetyczne obrzęki pod oczami. Efekt potęgują używane składniki preparatów, takie jak kofeina czy skrzyp polny.

Twój zapis do newslettera niestety nie zakończył się sukcesem. Prosimy ponowić próbę.
Dziękujemy za zapis do newslettera!

Poznaj nasz newsletter!

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności      
Rozumiem