Redukcja cieni i obrzęków pod oczami

Dziesiątki rozmów dziennie, setki mijanych osób, wymiany spojrzeń... Kontakt wzrokowy utrzymujemy codziennie z wieloma osobami, więc zadbana skóra okolic oczu jest bardzo istotna. Jak na złość, jest to też okolica bardzo trudna do pielęgnacji, ponieważ skóra jest cieńsza, co uwypukla powstałe obrzęki. Dla wszystkich osób chcących zredukować cienie i obrzęki pod oczami mamy bardzo skuteczne rozwiązania!

Jak zredukować cienie i obrzęki pod oczami?

Pierwsze bazuje na medycznym dwutlenku węgla, który podajemy w bezpieczny i kontrolowany sposób. Pozwala on zredukować obrzęk i poprawić wygląd skóry. Seria zabiegów na tę delikatną okolicę bardzo efektywnie wpływa na redukcję cieni. Alternatywą jest autorski rytuał dla delikatnej i wrażliwej skóry okolic oczu. Jest to nasz autorski zabieg, który w sposób bezinwazyjny wspiera pielęgnacje skóry, a także nieweluje obrzęki poprzez stosowany w trakcie zabiegu drenaż limaftyczny.


Karboksyterapia

Medyczny dwutlenek węgla podawany w sposób bezpieczny i kontrolowany skutecznie redukuje obrzęki w okolicy oczu oraz poprawia strukturę tej delikatnej skóry. Regularne korzystanie z karboksyterapii pozwoli Tobie zniwelować widoczne cienie pod oczami.

Rytuał dla skóry wokół oczu

Jest to autorski zabieg na okolice oczu, który w sposób bezinwazyjny zapewnia kompleksową pielęgnacje bardzo wymagającej skóry w okolicy oczu. Skutecznie niweluje obrzęki poprzez zastosowany drenaż limfatyczny.

Masaż twarzy

Autorski masaż twarzy dzięki odpowiednio dobranym technikom i ruchom stanowi skuteczną alternatywę do zabiegów inwazyjnych, która redukuje obrzęki i cienie pod oczami. Idealne efekty przynosi w połączeniu z zabiegiem karboksyterapii.

Twój zapis do newslettera niestety nie zakończył się sukcesem. Prosimy ponowić próbę.
Dziękujemy za zapis do newslettera!

Poznaj nasz newsletter!