Redukcja cieni i obrzęków pod oczami

Dziesiątki rozmów dziennie, setki mijanych osób, wymiany spojrzeń... Kontakt wzrokowy utrzymujemy codziennie z wieloma osobami, więc zadbana skóra okolic oczu jest bardzo istotna. Jak na złość, jest to też okolica bardzo trudna do pielęgnacji, ponieważ skóra jest cieńsza, co uwypukla powstałe obrzęki. Dla wszystkich osób chcących zredukować cienie i obrzęki pod oczami mamy dwa bardzo skuteczne rozwiązania!

Jak zredukować cienie i obrzęki pod oczami?

Pierwsze z nich bazuje na medycznym dwutlenku węgla, który podajemy w bezpieczny i kontrolowany sposób. Pozwala on zredukować obrzęk i poprawić wygląd skóry. Seria zabiegów na tę delikatną okolicę bardzo efektywnie wpływa na redukcję cieni. Alternatywą jest dedykowany skórze okolic oczu zabieg Golden Eye. Lipidowa maska regeneruje skórę, a drenujący masaż zmniejsza istniejący obrzęk.


Karboksyterapia

Medyczny dwutlenek węgla podawany w sposób bezpieczny i kontrolowany skutecznie redukuje obrzęki w okolicy oczu oraz poprawia strukturę tej delikatnej skóry. Regularne korzystanie z karboksyterapii pozwoli Tobie zniwelować widoczne cienie pod oczami.

Golden Eye

Zabieg ten został stworzony specjalnie dla delikatnej i cieńszej skóry okolic oczu. Golden Eye łączy w sobie maskę na bazie lipidów, która odżywia i regeneruję skórę, a także drenujący masaż, który niweluje nieestetyczne obrzęki pod oczami. Efekt potęgują używane składniki preparatów, takie jak kofeina czy skrzyp polny.

Hollywood Lifting

Hollyood Lifting to starannie opracowany masaż twarzy, który łączy w sobie skuteczne techniki drenujące wraz z wysokiej klasy preparatami kosmetycznymi. Połączenie to pozwala niwelować obrzęki w sposób naturalny i przyjemny!