Sezonowy peeling ciała

Sezonowy Peeling Ciała składa się z wykonania peelingu solnego wraz z aplikacją produktu pielęgnacyjnego dobranego indywidualnie. Zabieg jest naszą odpowiedzią na tempo dzisiejszego życia. Nie zawsze znajdujemy czas na codzienną pielęgnację ciała, która jest konieczna aby utrzymać dobrą kondycję skóry. Dlatego zabieg ten rekomendujemy osobom, które nie mają czasu na co dzień, aby zadbać o prawidłową pielęgnację skóry. Dodatkowym jego atutem jest to, że wykorzystywane kosmetyki będą sezonowo zmieniane pod kątem nuty zapachowej, aby nasi Goście korzystający z zabiegu regularnie, mogli poczuć nowe, aromatyczne bodźce.

Jak działa Sezonowy Peeling Ciała?

Podstawę zabiegu stanowi peeling na bazie kryształów soli morskiej, połączony z olejami roślinnymi m.in. olejem sezamowym, rzepakowym, z pestek winogron i słodkich migdałów, a także masłem z nasion kakaowca i shea. Głównym zadaniem peelingu jest usunięcie zrogowaciałego naskórka, dzięki czemu skóra pozostaje idealnie przygotowana do kolejnej fazy zabiegu. Etap ten działa oczyszczająco oraz wygładzająco na skórę. Natomiast naturalny i wyjątkowy zapach wprowadza atmosferę relaksu.


Następnym etapem jest aplikacja aksamitnego mleczka o lekkiej konsystencji lub odżywczego masła o bogatej formule. Wybór lżejszej formy sprawdzi się u osób, które nie lubią ciężkich konsystencji produktów kosmetycznych. Jest to również sposób na upalne dni, ponieważ mleczko szybko się wchłania i nie zostawia odczuwalnej warstwy na skórze. Natomiast wybór masła pielęgnacyjnego sprawdza się idealnie u posiadaczek bardzo suchej skóry. Dodatkowo, rekomendujemy ten produkt po kąpielach słonecznych oraz w okresie jesienno-zimowym, aby wzmocnić właściwości ochronne skóry. Dzięki temu po zabiegu jest ona nie tylko dogłębnie oczyszczona, ale i jedwabista w dotyku.


Zachęcamy aby dodać do Sezonowego Peelingu Ciała 30-minutowy masaż pleców, podczas którego techniki zostaną indywidualnie dopasowane do Twoich oczekiwań.


Przebieg zabiegu SEZONOWY PEELING CIAŁA

 • Sezonowy peeling całego ciała
 • Aplikacja lekkiego mleczka pielęgnacyjnego lub odżywczego masła w sezonowym zapachu

Efekt SEZONOWEGO PEELINGU CIAŁA

 • oczyszczenie oraz wygładzenie skóry
 • rozświetlenie skóry
 • relaks

Wskazówki DO SEZONOWEGO PEELINGU CIAŁA

 • Prosimy minimum 24 godziny przed zabiegiem nie depilować ciała.

Przeciwwskazania DO SEZONOWEGO PEELINGU CIAŁA

 • aktywne infekcje bakteryjne, wirusowe (opryszczka) i grzybicze
 • uczulenie na składniki stosowanych preparatów
 • pierwszy trymestr ciąży
 • przewlekłe choroby w okresie ich zaostrzenia
 • podwyższona temperatura ciała

Przed każdym z zabiegów terapeuta przeprowadza szczegółowy wywiad w celu wyeliminowania istniejących przeciwwskazań do jego wykonania. Jeśli posiadają Państwo jakiekolwiek wątpliwości przed rezerwacją zabiegu prosimy o kontakt telefoniczny.


Cennik

Zabieg podstawowy 60 min 220 zł
Zabieg podstawowy + masaż pleców 90 min 290 zł

Parametry

Kategoria: zabiegi na ciało, zabiegi dla kobiet w ciąży, bankietowe, oczyszczenie
Obszar zabiegowy: całe ciało, plecy
Czas trwania: 60-90 min

Zapraszamy do salonu od.NOVA Poznań
Twój zapis do newslettera niestety nie zakończył się sukcesem. Prosimy ponowić próbę.
Dziękujemy za zapis do newslettera!

Poznaj nasz newsletter!